Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: e38 750i gorzów..

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    18
    BMW
    w trakcie szukania;)
    Skąd
    warszawa

    e38 750i gorzów..

    witam...może zna ktoś bunie bo mam kawałek drogi więc nie wiem czy jest sens może zna ktoś albo miałby blisko byłbym wdzięczny:)
    http://otomoto.pl/bmw-750-m-pakiet-f...C22640805.html

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    Nie wygląda najgorzej. Tyle że to cena bez kół 18" za które musisz doliczyć no i opłaty.

    Druga sprawa to auto nie ma M-paka ;)

  3. #3
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Wygląda super. Do doliczeniu opłat to wciaż jest tak zwana okazja zdjęciowo/cenowa ...

    bez kompa, bez macania można pisać tylko, że mega przyzwoite wyposażenie ma.

    Szajboos ma rację, Mpaka nie ma, chyba, że "home made" ... koła są, kiera jest, fotele, a o podsufitce i słupkach zapomniał ...
    Ostatnio edytowane przez sennapowieka ; 31-01-2012 o 14:25
    Pewność na każdym kilometrze ...

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Okazja cenowa jest! Biorąc pod uwagę to, ze ludzie nie przepadają za v12 w tym modelu to poliftato jest bardzo mala cena! Masz kawałek, ale mogłoby być dalej...

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    mi się podoba, jechac i oglądać.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    poliftowe e38 750 za 13tys

    żartujecie sobie chyba :D
    bez dobrego miernika lekieru, zprawdzania geometrii ramy i podwozia i szperania przez mechanika to nawet bym się do tego auta nie zbliżył
    wygląda za dobrze jak na tą cenę
    pamiętajcie że facet musi jeszcze na czymś zarobić więc cena 12 800 minus jeg marża, koszty sprowadzenia itp to wyjdzie koło 10tys zł - 2,5tys euro max za nią dał
    poniżej 5tys euro 750 po fl nawet się nie szuka, chyba że kupujesz dwie i robisz z nich jedną
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Saillupus Zobacz posta
    poliftowe e38 750 za 13tys

    żartujecie sobie chyba :D
    bez dobrego miernika lekieru, zprawdzania geometrii ramy i podwozia i szperania przez mechanika to nawet bym się do tego auta nie zbliżył
    wygląda za dobrze jak na tą cenę
    pamiętajcie że facet musi jeszcze na czymś zarobić więc cena 12 800 minus jeg marża, koszty sprowadzenia itp to wyjdzie koło 10tys zł - 2,5tys euro max za nią dał
    poniżej 5tys euro 750 po fl nawet się nie szuka, chyba że kupujesz dwie i robisz z nich jedną
    :D :D No popieram, nie chce mi się wierzyć, ba, nawet bogaty Gebels nie sprzedaje idealnego a nawet dobrego auta za pół darmo. Auto wygląda powiedziałbym dobrze, nawet baardzo dobrze na zdjęciach, więc cena bardzo podejrzana - oglądając potrój ostrożność :D

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    147
    BMW
    ex 740iA '97, e46 320d '03, e61 535d '06, e46 320d '04, teraz e61 535d '04 Stage 3
    Skąd
    Łódź
    Nie zawsze trzeba wydać majątek żeby kupić dobre e38, można też wydać majątek i mieć niekoniecznie dobre auto. Z tego, co widzę, to jak tylko jakaś 750tka pojawi się na forum do obejrzenia, Saillupus ma o niej złe zdanie (ponieważ są za tanie). Rozumiem można wydać 20-30 a nawet 40 tysięcy, ale nie zawsze jest tak, że za ceną idzie jakość. Ja ze swojego doświadczenia wiem, że nie trzeba szukać auta, które swoje kosztuje, bo można za mniejsze pieniądze kupić auto które będzie się podobnie sprawowało. Poza tym należy pamiętać i nie zapominać, że mówimy o autach, które w najlepszym wypadku mają 11 lat - ile one by nie kosztowały i w jak dobrym stanie według właściciela nie były, zawsze może się coś popsuć (i na pewno się to stanie), co wiąże się z dodatkowymi, często niemałymi kosztami. Nie ma aut "bez wkładu własnego" - owszem, można tak kupić auto i nic nie robić, żeby je dojeździć i sprzedać padaczkę, czego niestety przykładem jest coraz więcej starszych siódemek.

    Jeszcze jedna sprawa: pamiętajcie że to jest silnik 5,4 litra. Mało kto w obecnych czasach decyduje się na takie auto, nawet jeśli ma ono gaz. Chodzi głównie o koszty utrzymania. Można zawsze sprzedać taniej takie auto zamiast "bujać się" i czekać w nieskończoność, mając nadzieję, że ktoś się pojawi.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    227
    BMW
    l 750 highline e46 320d
    Skąd
    Zaryń
    Myśle że autor postu chciał sie dowiedzieć czy ktoś z forum widział auto, lub mogłby je obejrzeć. A nie wasze opinie o aucie. Nie wiem czy wiekszość nie umie czytać ze zrozumieniem?
    Bartekzrn

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Masz rację kolego, ale pamiętaj że nawet fakt, że najnowsze e38 mają 11 lat to ZADBANE egzemplarze trzymają swoją wartość, tym bardziej za granicą. Jeśli ktoś ma igiełkę lub chociaż bdb stan i jest zwolennikiem e38 (a jeżdżąc 750 w tych czasach myślę że nie kupuje się go przypadkowo - tylko do poruszania z A do B) nie sprzedaje się go ''za grosze'' dlatego żeby tylko szybko poszedł - zwłaszcza że tu cena moim zdaniem zaniżona jest co najmniej o połowę w stosunku do realnej wartości, dodając fakt że ktoś ją kupił i jeszcze na niej zarobi.

    Sorki a OT, a wracając do auta powtarzam - mnie się podoba i gdyby była blisko to na pewno z czystej ciekawości bym obejrzał :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •