Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: mechanizm wycieraczek

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek1989
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    221
    BMW
    E-38 730 V8
    Skąd
    Przemyśl
    a czy ktos wie moze, czy srednica stozka(frezu na ktory nachodzi wycieraczka) od strony kierowcy rozni sie od wersji z elektrycznym dociskiem od tej zwyklej?

  2. #12
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Popatrz tu : http://www.realoem.com/bmw/showparts...02&hg=61&fg=45 może Ci rozjaśni obraz.

    Co do stożków, to jestem przekonany, że są zawsze takie same, gdyż nie słyszałem by były jakieś różne ramiona wycieraczek.
    http://www.realoem.com/bmw/showparts...=61&fg=45&hl=1
    Gra muzyka

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek1989
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    221
    BMW
    E-38 730 V8
    Skąd
    Przemyśl
    dzieki Wojtku za linki...
    zastanawialem sie tylko dlatego czy gdybym przez przypadek dostal "zwykly" mechanizm to czy ramie z mojej dotychczasowej wycieraczki by podpasowalo... obawialem sie ze te bez elektrycznej regulacjii maja mniejsza srednice stozka(taka sama jak wycieraczka od strony pasazera)
    Ostatnio edytowane przez krzysiek1989 ; 14-01-2012 o 19:55

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    833
    BMW
    E38 740IA M60, E39 525d
    Skąd
    Kraków
    może trochę nie na temat ale da się sprawdzić czy działa ta regulacja inpą wchodzi się w central body elektronics i tam w active jest claening i opcja wiper regulator i opcje open albo close jak się tam kliknie to włącza się mechanizm dociągania słychać silniczek. Piszę jakby ktoś chciał sobie sprawdzić czy to działa.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    156
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    OKR
    Nie chcę zakładać nowego tematu. Mam problem z pozycją wycieraczek. Włączę wycieraczki, idą do góry, wracają na sam dół i jeszcze trochę się podnoszą, a powinny być schowane, prawda? Da się to jakoś wyregulować?

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    409
    BMW
    g11 740d xdrive
    Skąd
    Elbląg.Cork
    525d przekaźnik masz do wymiany od sterowania wycieraczkami.jak masz auto po lifcie to znajdujew się w skrzynce z komputerami na samy dole.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    156
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    OKR
    miglanc153 to miało być do mnie? Mam przed lifta, ale przekaźnik też jest pod komputerami. Za poprzedniego właściciela instalacja tych przekaźników była naprawiana, ponieważ kable były zalane płynem do spryskiwaczy i wycieraczki nie działały wcale. Wszystko wygląda tak, jakby cykl był przesunięty.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    213
    BMW
    E32 750iL High Line
    Skąd
    Chodzież
    Blog
    8
    Mam pytanie bo też przymierzam się do demontażu mechanizmu wycieraczek w E38 > jaki rozmiar torxa jest na wycieraczce z dociskiem?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •