Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Komputer

  1. #1
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG

    Komputer

    Witam. Prosze mi powiedzieć czy mały komputer przy radiu w e32 jakoś się uaktywnia. Dlaczego pytam? Miałem okazje sprawdzić inne e32 i tam przy odpalonym silniku w małym komputerku można było robić różne testy. Musi być ustawiona data i godzina. Nastepnie daje się na godzine, potem na raz przyciska sie dwa przyciski i można robić różne testy od spalania na godzine jak auto stoi po ładowanie w danej chwili. U mnie niestety to nie działa. Słyszałem że to trzeba jakoś uaktywnić. Jak ktoś wie to prosze o pomoc dzieki i pozdrawiam

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    267
    - jeśli nie jest ustawiona data i godzina to ustawić (warunek konieczny!)
    - ustawić komputer na przykład na wskazanie temperatury (jakaś nieedytowalna funkcja)
    - wcisnąć jednocześnie przyciski 1000 i 10
    - pojawi się słowo TEST
    - przyciskami 10 i 1 doprowadzić do wskazania TE19
    - wcisnąć S/R
    - przyciskami 10 i 1 wpisać liczbę będącą sumą ustawionego wcześniej dnia i miesiąca (np. dzisiaj będzie to 13+5 czyli 18.
    - wcisnąć S/R
    - pojawi się słowo FREI - oznacza to że komputer jest odblokowany i można korzystać.
    - wcisnąć wyświetlanie jakiejś funkcji np. temperatury aby wyjść z trybu TEST
    - testy uruchamiamy podobnie jak odblokowywaliśmy komputer podając zamiast liczby 19 numery testów jakie chcemy włączyć

    tutaj jest wszystko dokładnie opisane i obfotografowane:
    http://bmwe32.masscom.net/johan/obc_...c_secrets.html

  3. #3
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Wielkie dzieki kolego :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •