Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Fotele z masażem - jak rozpoznać

  1. #11
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Widywałem na aukcjach już takie wersje z "niepełną liczbą guzików". Raczej to nie przypadek lub "druciarstwo" tylko fabryka :D

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    105
    BMW
    E65 730D ex E38 740i ex E39 530d
    Skąd
    Dolnośląskie
    Rzeczywiście moc indywidualnej personalizacji opcji porazjąca:D

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    174
    BMW
    E65 750i Shadow Line, ACC, 4 x Komfort Sitz, L7
    Skąd
    Śląsk
    Tak jak mówię, widziałem też filmiki na YT z E65 na sprzedaż i niektóre też miały takie fotele- kierowca 3 przyciski, pasażer tylko 2. Najczęściej oczywiście zdarzają się wersje z masażem na obydwóch fotelach. Pamiętam jak wchodziło do produkcji X6, na listy wyposażenia dodatkowego przy zakupie było coś takiego jak "Aktywny fotel kierowcy" i wtedy też masaż w fotelu miał tylko i wyłącznie kierowca. Nie wiem, może BMW kiedyś coś takiego praktykowało.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    538
    BMW
    e65 3.0d
    Skąd
    suwałki
    Dodam pytanie czy masaż na fotelu kierowcy działa zawsze czy trzeba wcisnąć "oparcie" w funkcjach ? czy nie ma to znaczenia ?

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    174
    BMW
    E65 750i Shadow Line, ACC, 4 x Komfort Sitz, L7
    Skąd
    Śląsk
    Nie. Niezależnie od tego jakbyś miał ustawiony fotel (zagłówki, boczki, lędźwie czy podudzia) oraz którą jego część podświetloną do regulacji, wciskając ten dolny guziczek pod wentylacją zapala się zielona dioda i fotel zaczyna "robić dobrze" :D Może też działać jednocześnie podgrzewanie, wentylowanie i masaż.

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Tak, guziki poszczęgólnych części fotela nie wpływają na to gdzie masuje.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jaro_alfa
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    591
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Bełchatów
    Czy ktoś z Kolegów, kto ma masaże mógłby zajrzeć pod fotel i napisać, ile wtyczek jest wpiętych w moduł fotela ?

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jaro_alfa
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    591
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Bełchatów
    Koledzy, odświeżam temat masażu. Orientujecie się, czy części potrzebne do uruchomienia funkcji można przełożyć z innego fotela ? Ewentualnie, jakie jeszcze elementy potrzebuję oprócz pomp i poduszek ?
    Kupiłem dwa fotele z masażami, dlatego pytam ...

  9. #19
    Początkujący Użytkownik Awatar b.a
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    53
    BMW
    750 e65, 850 e31
    Skąd
    Lębork
    Podłączę się. Też mam zamienione fotele i mam takie pytanie czy ktoś zna różnice foteli przed a po lifcie?

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    145
    BMW
    e66 745LI 2003r
    Skąd
    Pieńsk
    Mam w swojej masaże ale powiem że szału nie ma. Coś tam w siedzisku się przemieszcza i podpiera raz jeden półdupek raz drugi, no chyba że u mnie to do końca dobrze nie działa. Kupując auto bardzo chciałem mieć fotele na ful ale ten masaż mnie rozczarował. Myślę że ważniejsze jest żeby fotele były wentylowane bo to naprawdę uprzyjemnia podróż. Oczywiście każdy to inaczej odbiera ale żebyś nie był rozczarowany jak włożysz tyle pracy i czasu a twoja pupa nie będzie zadowolona:D. No chyba że lubisz pogrzebać bo to wtedy inna przyjemność.
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •