Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Poprawki mojego ojca ;)

  1. #1
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki

    Poprawki mojego ojca ;)

    A więc jak już pisałem kurr odleciał mi kawałek lakieru na masce
    wygladało to tak:

    Po wizycie u ojca efekt jest następujący :mrgreen:


    Drugim problemem był zagięty próg

    Po modyfikacjach- narazie jest świerzy i jaśniejszy niż oryginał ale to kwestia małej polerki i zciemnieje ;-) - wygląda tak

    Jestem zadowolony, myślałem że nie wyjdzie tak fajnie szczególnie maska gdzie trzeba było robić tylko małą poprawkę. Troszkę źle dobrali kolor ale to tylko widać pod pewnym kątem.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Evan to twój ojciec to wkońcu mechanik czy lakiernik bo już zgłupiałem..

  3. #3
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Alkiernik z zamiłowania , ale twierdze że jakby miał kabine to nie ma lepszego na śląsku :mrgreen:
    Nauczył sie malować w niemczech bo tam pracował w warsztacie w latach 90-tych.
    Ma do tego rękę. Co do poprawek to Marcin możesz podjechać i sie popytać, napewno cos zaradzi.
    Nie mówiłem że jest lakiernikiem bo robi to tylko znajomym lub rodzinie ;-)
    ostatnimi czasy malował całe Audi A4 - zmiana koloru. Wyszło zajebiście. Są małe paprochy- bo malował bez kabiny ale po małej polerce wszystko znika
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #4
    Bardzo ladnie :))

    Tato - zlota raczka :mrgreen:

  5. #5
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    @Evan -

    widze na ostatniej fotce - ze tez ci sie na rogu drzwi troszeczke rdza pokazala - podobnie jak u mnie !
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  6. #6
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    No dokładnie :-/ mam farbke i bede robił zaprawki jak czas pozwoli :mrgreen:
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  7. #7
    Ja juz po likwidacji rdzy z drzwi ...

    polecam to zrobic natychmiast na drzwiach jest 3 warstwowa blacha jak rdza zacznie pomiedzy nimi sie pojawiac kaplica ! nawet jak zlikwidujesz kawalek reszta zostanie i po miesiacu rdze masz znowu !!

    Niebawem zamieszcze ogloszenie z warsztatem blacharsko-lakierniczym w ktorym zalatwie dla nas wszystkich 10% rabatu :mrgreen:

  8. #8
    Generalnie robilem tam swoja i jestem bardzo zadowolony , chociaz ja jestem mega pedantycznym czlowiekiem i oddaje jedna sprawe do poprawki ale na moj koszt z tego wzgledu ze mi sie spieszylo i ich poganialem :)

    A tak to warsztat polecam bardzo ...

    Jest za grota roweckiego czyli zaraz za sklepem D&W na boroskiej ...

    Generalnie odpryski rdzy na rogach drzwi polecam pomalowac elementami do listwy na drzwiach zero roznicy itd ..


    Po malowaniu w komorze , auto wstawiaja do pieca wiec auto super szybko schnie i twardnieje ... Po 3 dniach elementy malowane mozna spolerowac z pylkow lakierskich i aby roznica elementow starych z nowymi sie nie roznily :)

    Dogadam sie w tym tygodniu z nimi o rabat i bede dawac namiary

  9. #9
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Najważniejsze w malowaniu jest przygotowanie elementu i malowanie w komorze+piec.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  10. #10
    Tak dokladnie jak evan mowisz ... no i warunek ze nikt wczesniej nie malowal calego auta i np zmienil sobie o jedna setna innego odcienia ... Wtedy jest przechlapane , i oczywiscie nie oszczedzac na lakierze , ani na szpachli podkladzie itd ... Naprawde to jest chyba jedna z najwazniejszych podstaw ... slaby clar bezbarwny potrafi po 2 miesiacach matowiec blaknac itd

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •