Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62

Wątek: Air Ride, zawieszenie pneumatyczne np do E38

  1. #21
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    kurzczę fajna sprawa , mogłem pomyśleć o tym przed założeniem gwinta

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dziewon
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    236
    BMW
    sprzedane
    Skąd
    Oświęcim
    Poka foto od tyłu jaki się negatyw robi. Klepałeś ranty? Chyba mogłaby bardziej leżeć
    I WANT TO BE AIR RIDED

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    38
    BMW
    E38 750 INDIVIDUAL
    Skąd
    Mazowieckie
    Tył jest ustawiony na 2,3 stopnia negatywu,ale jak się kładzie to negatyw się zwiększa,rantów nie klepałem,ale delikatnie będę musiał tylny wew. rancik zagnieść.Przód pójdzie jeszcze w dół około 2-3 cm,tak żeby rant felgi(18 cali)był równo z rantem błotnika,tak jak tył.

  4. #24
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15
    rozmawiałem z tą firmą i rzeczywiście gościu ma wiedzę a i od razu super mi rozpisał koszta itp jako jedyny bo inni tylko mi teoretyzowali :/ Czekałem aż podeśle mi foto e38 750 ale widzę, że kolega jest tu na forum :) ogólnie air jak dla mnie fajna sprawa i też kombinuję w temacie ale to na przyszły sezon. pozdro
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    489
    BMW
    745 e65
    Skąd
    janów lub
    może ktoś coś wspomni jak taki układ zachowuje się w zimie przy -30

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    A jak taki układ zachowuje się w dostawczakach typu Master z plandeką?? Bo do air ride'u wykorzystuje się miechy przeznaczone do takich aut. A żeby było spoko w zimie montuje się osuszacze takie jak w instalacjach sprężonego powietrza

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    489
    BMW
    745 e65
    Skąd
    janów lub
    kolego szajboos coś wydaje mi się że w dostawczakach stosuje się miechy jako wzmocnienie a nie element nośny ,zawieszenie pneumatyczne w aucie osobowym jest o wiele bardziej złożone,pneumatyka szeroko stosowana jest w ciężarówkach i naczepach tylko że tam układ jest dopracowany ,ciśnienie 8-12 bar ,osuszacze,sprężarka tłokowa ,oczywiście grubsze przekroje, i mimo to przy dużych mrozach pojawiają się problemy

  8. #28
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,119
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez jędrek Zobacz posta
    kolego szajboos coś wydaje mi się że w dostawczakach stosuje się miechy jako wzmocnienie a nie element nośny ,zawieszenie pneumatyczne w aucie osobowym jest o wiele bardziej złożone,pneumatyka szeroko stosowana jest w ciężarówkach i naczepach tylko że tam układ jest dopracowany ,ciśnienie 8-12 bar ,osuszacze,sprężarka tłokowa ,oczywiście grubsze przekroje, i mimo to przy dużych mrozach pojawiają się problemy
    Mam ori pneumatyke w E39 tylna os- poduchy sa elementami nosnymi, nie ma z tym najmniejszego problemu poza wymiana poduch co 5lat
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #29
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    szajboos odpuść sobie to w busie. kolega ma takie cos i mówi ze jak by to nie kosztowało 2000 dawno wywaliłby to juz. Mówi ze na pusto to tył zachowuje sie jak by na sztywno. dobra rada zainwestuj w odboje nowe. np od ducato maxi z powiekszona ładownościa do 1800 kg. ja takich uzywam max 3 tony wiozłem . Widac było ze jest duzo na aucie ale nie szurał po ziemi :)
    Ostatnio edytowane przez szczurek ; 21-04-2012 o 10:28
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    tutaj 3k,
    http://www.airride-system.pl/
    plus montaż trzeba sobie zapewnić
    ja ograniam kogoś kto mi to zamontuje w Szczecinie i chyba będę robił w maju :D
    wreszcie nie rezygnuje z użytkowalnosci auta a wręcz powiększam, a dodatkowo poprawi to wygląd

    można by jeszcze jakąś fotę, jak to wygląda w bagażniku? przeraża mnie trochę ten kompresor i butla. Może jakiś inny pomysł gdzie to umieścić? koło zapasowe wolałbym aby zostało na swoim miejscu...

    a i jeszcze gdzie by tu te manometry wstawić... chyba w schowek kierowcy...
    Ostatnio edytowane przez Saillupus ; 22-04-2012 o 17:48
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •