Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: [ pozostale] lampa przednia clear depo

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec

    [ pozostale] lampa przednia clear depo

    witam, po bliskim spotkaniu z dzikim zwierzem pilnie poszukuje szkla do lampy przedniej clear w bmw e32 albo e34. lampy depo angel eyes clear. ma ktos moze namiar na kogos kto tym handluje albo cala jedna lampe swiatel dlugich lewa strona. na allegro sa tylko szkielka ale nie cleary tylko takie jak w orginale. bede wdzieczny za pomoc!

  2. #2
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    czesc kolego ja mam taki sam problem jak ty tylko ja potrzebuje tej od strony pasażera tylko że u mnie pękła bez żadnego spotkania po prostu sobie wzieła i pękła ja mam ksenony ale z tego co się orientuję to lampy takie jak ty piszesz jak byś coś znalazł albo cały komplet to zawsze możemy się złożyc na to i koszty nam spadną jak by co to pisz pozdrawiam Damian

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    tez mam ksenon, ja potrzebuje strone kierowcy a ty pasazera. cena za lampy to ok 670zl mozemy wziac komplet i kazdy wezmie swoja strone :) niestety samych szkiel nie namierzylem :(

  4. #4
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    mysle ze to bylo by najlepsze wyjscie wiec mozemy sie dogadac moj nr 600479673 jak cos to zadzwon zamow a ja polowe zaplace nie ma problemu pozdrawiam Damian

  5. #5
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Witam to jeszcze raz ja. Pisze bo ja już sobie poradziłem z problemem lampy ponieważ dostałem oryginalne lampy więc jak byś chciał kupic to sprzedam ci swój komplet za 350 zł jak nie to wystawie na allegro w każdym razie prosze o kontakt jaką podjąłeś decyzje bo muszę zapłacić za oryginalne lapy pozdrawiam Damian

  6. #6
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Widze ze wrociles do orginalu - bardzo mnie to cieszy :D

  7. #7
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    No witam ponownie ano wróciłem już mam założone oryginalne lampy, ale niestety zauważyłem że druga lampa z ringami pękła w tym samym miejscu. Zasięgnąłem troszke języka i słyszałem że dosyć często się to zdaża kolega kolegi miał dokładnie to samo tylko że w 5ce więc przykro mi ale nie sprzedam bardzo mi przykro

  8. #8
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    W takiej sytuacji sprobujcie zareklamowac towar u producenta.

  9. #9
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Niestety żeby reklamować to trzeba mieć jakiś paragon a ja nawet nie wiem gdzie były kupowane ale mam kilka ich fotek robiłem telefonem ale może bedzie coś widać

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    mam identyczne tylko ze firmy depo, mam juz je ok 2 lat i nie mialem problemow, soczewka jest wieksza i duzo lepiej swieca tym bardziej jak jest ksenon. pekla dopiero po uderzeniu i to tez nie za wiele. ja jestem z nich zadowolony

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •