Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: [ elektryka] Sterownik od centralnego zamka i centralka alar

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    42
    BMW
    e32
    Skąd
    warszawa

    [ elektryka] Sterownik od centralnego zamka i centralka alar

    E32 1989r 730iL. Witam mam od niedawna problem z centralnym zamkiem po zamknięciu z kluczyka po jakimś czasie (różnie to to jest 10,30 czy 120min) otwiera się sam, a po zamknięciu z pilota (orginalny fabryczny pilot i alarm) to nawet po kilku minutach. Niewiem co jest grane z tym zamkiem, i mam takie pytanie może to centralka alarmu albo sterownik centralnego zamka, cos nie tak z nimi. Gdzie się znajdują owe podzespoły i jak one wyglądają, konkretnie, pod tyl. kanapą są 3 szt. ale który to i centralka gdzie jest jak ją zlokalizować. A ja już straciłem koncepcje. Przelutowałem wszystkie możliwe puszki w nich te duże płytki obawiając się o zimne luty, dosłownie nanowo punkt po punkcie ale nic :( :( :( :(

    Proszę o pomoc, małżonka nie moze poruszać sie autem bo go niemożna nigdzie zostawić samegoz tego powodu :(

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    223
    BMW
    E32 M30B30 '88, G12 750ix
    Skąd
    Wrocław
    Sprawdzilbym polozenie regulatorow zamków-> patrz Bentley. Być może któryś jest na styku przełączania i byle uderzenie, byle podmuch wiatru może dawać sygnał z regulatora do przełączenia(otwarcia zamków). Zacząłbym od drzwi kierowcy i pasażera(ewentualnie bagaznik gdy nie ryglujesz drzwi). Mozna sprawdzić też te mikro przelączniki przy zamku(często są zuzyte i nie kontaktują).
    <<STOS>>

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •