Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: BMW 730i + gaz

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    1

    BMW 730i + gaz

    witam, marzy mi sie ten piekny samochodzik jakim niewatpliwie jest BMW e32, poki co nie za bardzo stac mnie na ten piekny samochodzik i jestem zmuszony kupic cos bardzo rozsadnego typu:Opel Astra 1.7D, niestety :-/ , na razie robie kurs na naczepke, moze pozniej jak uda sie zlapac robote na TIRa sytuacja finansowa poprawi sie i bedzie mozna realizowac marzenia...poki co napiszcie ile was kosztuja wasze samochody, jak spisuja sie w codziennej eksploatacji, noo i za co je kochacie lub nienawidzicie, pozdrawiam i szerokiej drogi.
    .:born to be wild:.

  2. #2
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    witam , e32 nie da się nienawidzieć,a co do kosztów no cóż nie są niskie ale biorąc pod uwage komfort jazdy lepiej 2-3l wachy więcej i czuć przyjemność z jazdy.Przez 2 lata smigałem do holandii oplem vektrą 2.0 w automacie koszt 1 trasy był niższy o 10-20 euro tyle że po przyjeżdzie w głowie huczało 2 dni, teraz tj.od 1,5roku jeżdrze bawarką dla porównania powiem że trase trzebnica -alkmar-trzebnica (ok.2400km) z załatwieniem spraw na miejscu zrobiłem w 28h .

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    184
    BMW
    BMW E32 730i
    Skąd
    Jelenia Góra
    Kolego mam e32 730i + gaz i spalanie nie jest takie złe jak powoli jeżdzisz to gdzieś 10-12l a jak depniesz to weżmie nawet 18-25l na 100km. Ale ta radość z jazdy,komfort prowadzenia itd... bezcenne.
    Będziesz Miał Wszystko
    BMW i reszta samochodów

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    4
    ja mam 730 w automacie bez gazu i moim zdaniem wstawianie gazu nie ma sensu spalanie ok 14-18l w miescie na trasie niecale 10l

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    187
    BMW
    E32
    Skąd
    Kwidzyn
    tej marki nie da się nienawidzić, daje wiele radochy ale też wiele wymaga pieszczenia dlatego nic za darmo i żeby jeździć trzeba smarować ;)

    Zliczając koszta eksploatacyjne (po za paliwem) jakie mnie wyniosły przez czas użytkowania (4 lata) to zamknę się w 8tyś zł.
    Nie mam juz co przy niej robić więc teraz tylko pieszczę i woskuje lakier.
    Zmieniam olej co rok (5-6 tyś km)
    Wyprowadzam auto co drugi tydzień na spacer i odpalam na urlop lub inną rodzinną wycieczkę.
    pozdro
    zielony
    ale jazda !!! Skype-> zielony730

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    237
    moja jak ma zły dzien i szoruje pewnego razu .spaliła 34litry gazu!! a tak normalnie 15-27l

  7. #7
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez cezary
    moja jak ma zły dzien i szoruje pewnego razu .spaliła 34litry gazu!! a tak normalnie 15-27l
    to dobra masz noge.. mój rekord to 24l/100km ;)

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Jak miałem 735 E32 z gazorownią to paliła mi ok 15-24..więcej to chyba raz mi się udało, ale zima/korek...

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    32
    BMW
    Było E32 730iA, E38 730d, jest E65 730d 2002
    Skąd
    EKU
    Jeśli miałoby być to auto do codziennej eksploatacji, to moim zdaniem, trzeba zainstalować wtrysk gazu. Sami wiecie jakie jaja się dzieją na mikserze. Wtedy może spali max 18l po mieście a nie 25l jak się chwalą klienci.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    237
    nikt sie niechwali, ja napisałem szczeże ;) .PB pali dużo mniej bynajmniej moja ma płynnosc lepsza i osiagi,jest zwinna jak na ponad dwie tony na gazie nie ma takiego"kopa"jak na pb<niema
    m sekwenji może dla tego ja akurat nazekam na swój lpg>

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •