Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Auta do oceny.

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    87
    BMW
    540i E34
    Skąd
    Mroków
    Bylem oglądać ta zieloną. Przebieg jest oryginalny bo w 2008r. miała ostatni przegląd w ASO z przebiegiem 140kkm. Ale obleciałem ją miernikiem lakieru i wyszło,że cała była malowana a tył robiony i szpachlowany razem z dachem:/ to mnie zniechęciło najbardziej. Dogadałem z gościem że za 12tyś. by oddał ale najbardziej się obawiam robionych blacharsko bryczek. Niby mówił, że była robiona a Niemczech w 2002r. a fakt, a rdzy na niej nie widać jak na razie..

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    no ale jak dach też to mocno dostała co innego malowana klapa czy błotnik ale dach????

    poszukaj w de to nie głupie rozwiązanie uwierz mi

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    widzialem na spocie ta 740il. bardzo dobrze wyposazone auto, gosciu wydawal sie w miare w porzadku i z rozmowy nie zalowal jej. Wg mnie jest dobrze zrobiona, choc nie przygladalem sie jej z tylu. Zawsze mozna tyl dokladnie obejrzec - podloge itd a to pokaze co sie tam dzialo z tylu.
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    2
    BMW
    e32 740 iL
    Skąd
    Warszwa
    witam, jestem właścicielem tej zielonej i chciałem powiedzieć,że gdyby samochód był tak walony i miał tyle szpachli co sie niektórym wydaje to od 2002r już dawno by odpadła,a poprzednim właścicielem była osoba ,która pracuje w BMW w Niemczech.Koszt lakierowania wynósł 2300 E,a samochód był na wystawie w Monachium z okazji jubileuszu BMW. Jeżeli znacie warsztat w Raszynie Adama K. to można sie dowiedzieć więcej.Gdybym nie musiał to bym jej nawet za 20tyś. nie oddał.Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •