Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: czujnik temperatury przepływu powietrza

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    26
    BMW
    e30
    Skąd
    wawa

    czujnik temperatury przepływu powietrza

    Chodzi o ten siedzący w przepływce w m30b35. Czy można zakupić tylko ten element? Jeśli tak poprosiłbym jakiś numer części, bo nie mogę go namierzyć.

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    34
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Lipno
    z tego co wiem nie da się. to występuje raczej jako część składowa przepływomierza, ja kiedyś miałem z tym problem i rozwiązałem to tak że z innego uszkodzonego mechanicznie przepływomierza, delikatnie odłamałem sprawny czujnik(żeby sprawdzić to poszukaj na forum, gdzieś jest opis wartości oporu jaki powinien stawiać w różnych temp.)dolutowałem kabelki czujnik umieściłem w rurze pomiędzy filtrem a przepływką, natomiast kabelki podłącza się do przepływki, odklejasz czarna klapkę tam na wsówki podłączony jest oryginalny czujnik znajdujący się w przepływce, odłączasz go, podłączasz kabelki od nowego czujnika i składasz całość. metoda troche druciarska ale innej nie znalazłem. można oczywiście próbować wstawić czujnik tam gdzie powinien być w przepływce bez kombinacji, ale niekiedy bywają mocno wklejone i odłamuje sie dużo więcej niż powinno he. pozdrawiam

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    34
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Lipno
    a czujnik nazywa się nie przepływu a temperatury powietrza zasysanego;)

  4. #4
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Nie da się go zamówić oddzielnie. Lutownica w dłoń i przelutowanie z innej przepływki.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    jak cos to gdzies taki czujnik posiadam!!! jak cos pw

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •