Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Silnik wytrzymalosc.....

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice

    Silnik wytrzymalosc.....

    Moze temacik juz byl wiec sorki mam pytanko moze smieszne ale jaka jest wytrzymalosc silnika 5,4 mam teraz namysli max przebieg kilometrow i jego cala zywotnosc znajomy mi dzwonil z austri ze jest u niego do sprzedania e38 750 z przebiegiem bliskim 800tys km i podobno chodzi jak lalka........

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    No 800tys to już bym się bał kupować, ale sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :) - ma 800tys i jeździ OK, a inny ma 200tyś i się na złom nadaje. Zależy jak kto używa i czy kręci przebieg.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    Cytat Zamieszczone przez tristeza
    No 800tys to już bym się bał kupować, ale sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :) - ma 800tys i jeździ OK, a inny ma 200tyś i się na złom nadaje. Zależy jak kto używa i czy kręci przebieg.
    auto jest z 94r sam bylem troszke w szoku ze ma taki przebieg hmmm i daje do myslenia ile tak naprwde e38 jezdzi po polsce z takimi przelotami a na zegarze pokazuje w granicach 250 tys 8/

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Sebol: 90% pewnie :D

    Chociaż ja bym wolał 800tyś jeżdżoną po autostradach niż 200tyś po mieście

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    ha ha dokladnie:)))

  6. #6
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Przynajmniej sprzedajacey nie jest kretaczem! Wiekszoasc ma pewnie lekko 500tys poskrecane an 182tys hahaha kupisz strzelisz 200tys i dostaniesz w nagrode od BMW nowa 7 hahahahahaah

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    ja tam jej nie kupuje tak tylko pytam z ciekawosci:)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    202
    BMW
    E38 740iA 97r
    Skąd
    WSC
    Witam Silnik 5,4 podobno niedozabicia. Ale polak potrafi, wsadzi gaz, jakieś śmieszne magnetyzery, i kiszeczka. Jeśli wszystko serwisowane i wymieniane jak powinno markowy olej itp, to śmiało bym łykał. Niejedna 7 w Polsce ma podobny przebieg "ten nioficjalny" tak mi się wydaje.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    Cytat Zamieszczone przez Adam740
    Witam Silnik 5,4 podobno niedozabicia. Ale polak potrafi, wsadzi gaz, jakieś śmieszne magnetyzery, i kiszeczka. Jeśli wszystko serwisowane i wymieniane jak powinno markowy olej itp, to śmiało bym łykał. Niejedna 7 w Polsce ma podobny przebieg "ten nioficjalny" tak mi się wydaje.
    ja juz z gazowni tak jestem wyleczony ze moze mi palic nawet 30L a i tak gazu bym juz nie wsadzil co do tej e38 podobno smigala w ambasadzie wloch w austri........

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    To możemy sobie podać ręce :hah: :hah: swoje e32 V8 zamordowałem gazem 8/ 8/ powiedziałem sobie że BMW zawsze ale BEZ GAZU !!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •