Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: [mechanika] Dziwny objaw pracy silnika w trakcie biegu jałow

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    42
    BMW
    e32
    Skąd
    warszawa

    [mechanika] Dziwny objaw pracy silnika w trakcie biegu jałow

    Witam wszystkich chciałem się dowiedzieć czy to normalne czy to coś złego. Gdy silnik pracował na wolnych obrotach wyjełem bagnet od oleju i wtedy silnik zaczoł dziwnie i nie równo pracować gdy przytknąłem palcem rurke od bagnetu to zaczął pracować znowu normalnie. i raz tak raz tak po wsadzeniu bagnetu jest ok. czy to normalny objaw i że zmienia sie ciśnienie wewnątrz silnika????????


    PS. nie posiadam LPG tylko BENZYNKA

  2. #2
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    A powiem Ci ze jestem ciekaw odp bo to jest zdrowy objaw tzn po wyciagnieciu bagnetu czy odkreceniu korka silnik ma zaczynac kulec (podcisnienie)! Wtedy jest zdrowy! ale juz ktos podwazał ta teorie wiec czekam na info ;)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    To jest jak najbardziej zdrowy objaw, także nie masz się co stresować kolego ;)

  4. #4
    Objaw standardowy, zmienia się skład mieszanki wolnych obrotów (mieszanka ubożeje).

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    267
    BMW
    E32 735iA 88'
    Skąd
    Warszawa
    jak najbardziej jest to właściwy obiaw zdrowego motoru

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    42
    BMW
    e32
    Skąd
    warszawa
    Dzięki wszystkim za odpowiedzi bo chcę autkiem pojechac 2600km i juz myślałem, że coś nie tak. A jeszcze jedno na co trzeba zwrócić uwage przed taką podróżą. Teraz chcę zmienić olej i paski wszystkie, filtr pow. Swiece i filterek paliwka mam nowe

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    293
    BMW
    F07 530D
    Skąd
    Bytom
    Cytat Zamieszczone przez orzechopcja
    Dzięki wszystkim za odpowiedzi bo chcę autkiem pojechac 2600km i juz myślałemże coś nie tak. A jeszcze jedno na co trzeba zwrócic uwage przed taką podróżą. Teraz chcę zmienić olej i paski wszystkie, filtr pow. Swiece i filterek paliwka mam nowe
    Witam, zobacz profilaktycznie stan hamulców, co by Ci się przypadkiem klocki nie skończyły hehe, pozdrawiam

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    42
    BMW
    e32
    Skąd
    warszawa
    Hamulce i klocki i tarcze, szczęki i płyn mam nówki sztuki (orginały) BMW wymieniłem w grudniu. ale tak poprostu chciałem się dowiedzieć bo moja laska ma 19 lat a 2600km to nie 100 czy 200 więc tak poprostu zapytałem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •