Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: [ AV/navi] Transmiter FM

  1. #11
    Vip Vip Awatar tomcad
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    493
    BMW
    E38 728 '96
    Skąd
    Kraków
    A ja nie powiem, że transmiter jest ok. Dźwięk jest płaski, dynamiki, sopranów, basów zero i do tego czasami zakłócenia. Nie mówie już jak ręką potrącisz i ci się wyłączy... Wyrzuciłem ten transmiter za 30 zł po kilku minutach po podłączeniu. Potem poszedłem po radio z mp3 i teraz jest wporzo.
    E23 728 - E38 728 - E60 520d - E65 750i

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Cytat Zamieszczone przez tomcad
    A ja nie powiem, że transmiter jest ok.
    Masz takie prawo.

    Cytat Zamieszczone przez tomcad
    Dźwięk jest płaski, dynamiki, sopranów, basów zero i do tego czasami zakłócenia.
    Zakłóceń żadnych nie odnotowałem (ustawia się częstotliwość fm jaka w danym regionie jest nie używana bądź słabo słyszalna, jeśli ustawisz np. na esce w wawie to wiadomo, eska będzie miała silniejszy sygnał od transmitera i będzie się w aucie i wokół auta wzajemnie zagłuszało - no ale kto by ustawiał na "używanej częstotliwości"
    Co do płaskich dźwięków i sopranów to musze Cię zasmucić i napisać, że e38 ma gorsze nagłośnienie niż nawet jakieś tam niskobudżetowe autka. Co do Basów to nie widzę różniczy czy na transmiterze czy nie - basy ustawiasz na nagłośnieniu auta a transmiterem możesz dodatkowo je trochę powiększyć.

    Cytat Zamieszczone przez tomcad
    Nie mówie już jak ręką potrącisz i ci się wyłączy...
    Nie mam dużego doświadczenia w "trącaniu" ręką :what: ale jeżdżę autem dość gwałtownie i mam masę dupereli na tym tunelu i przy każdym ruszaniu te telefony, okulary. portwel, szlugi lecą z dużą dość prędkośćią w stronę podłokietnika, trącając o transmiter i żadnych wyłączeń nie odnotowywałem wtedy

    Cytat Zamieszczone przez tomcad
    Wyrzuciłem ten transmiter za 30 zł po kilku minutach po podłączeniu.
    Szkoda wśród moich znajomych ten bajerek zrobił furorę więc jeśli to taki sam co ja mam to znalazł bym kogoś kto by od Ciebię odkupił ten transmiter

    Cytat Zamieszczone przez tomcad
    Potem poszedłem po radio z mp3 i teraz jest wporzo.
    Jest to dużo droższa alterantywa i np. w przypadku większośći e38(w tym mojej) gdzie jest wbudowana ori navigacja z tv ta opcja odpada.


    Pozdrawiam.

  3. #13
    Vip Vip Awatar tomcad
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    493
    BMW
    E38 728 '96
    Skąd
    Kraków
    No tak, że nie mam nawigacji, to mi trochę pomogło z kupnem lepszego radia. Używałem też mptrójki z podłączeniem do ori radia za pomocą transmitera w kasecie i grało to o wiele lepiej. Tak wystarczająco, że miałem taką opcję przez rok. Potem właśnie zakupiłem transmiter FM i jakość dźwięku dla mnie spadła o połowę. Ztąd moja zła opinia o tym sprzęcie.
    E23 728 - E38 728 - E60 520d - E65 750i

  4. #14
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ja też posiadałem transmiter przez jakieś 3 msc. w e38 i przez ten czas ciągle szukałem ori cd bmw w dobrej cenie.Radio juz mam i jak dla mnie teraz gra czyściej i mocniej :)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  5. #15
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Ale mając ori navi po kiego grzyba kombinujecie z transmiterem
    Wystarczy wyciąć ori kable z kasety i wpiąć się w nie sygnałem. Gniazdo jack ulokować np. tam gdzie przyciski od grzania tyłka i mamy wejście aux. Włączasz na kasetę i używasz auxa. Jedynie co musisz zostawić to kasetę w radiu, bo sterownik zgłupieje inaczej.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  6. #16
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    można podpiąć też inne radio i umieścić je całkiem gdzie indziej : schowek itp. zostawiając navi na swoim miejscu.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    albo wydać 3 dychy i się nie cackać :D

    Co kto woli jak dla mnie w e38 okej ale np. gdybym miał jakieś super audio to wtedy bym raczej z tego zrezygnował

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    Cytat Zamieszczone przez Jakub
    zostawiając navi na swoim miejscu.
    Ale jeśli chodzi o post cursor'a to przy jego rozw. navi zostaje na swoim miejscu ;)

  9. #19
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    wiem że zostaje :) ale zamontowanie innego radia da o niebo lepsze efekty jak transmiter. Sam miałem i wiem co to znaczy transmiter..nie ma tragedii ale coś mi to nie pod pasowało tak jak kaseta i latanie z mp3 :)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    33
    BMW
    Jeszcze żadne
    Skąd
    opolskie/lincolshire
    Co do transmiterów to różne opinie mogą zależeć od różnych urządzeń. Nie ma co oczekiwać doskonałej jakości mp3 od urządzonka za kilka złotych, które nie dość, że czyta sd i pendrive to jeszcze wysyła to wszystko w fm. Sammiałem już dwa i w sumie to spisywały się nie najgorzej, choć żaden nie kosztował więcej niż 20pln. Osobiście polecam, tylko może coś z conajmniej śreniej półki, najlepiej firmowego.
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •