Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: jaki wybrać tłumik do v12 m70b50 ??

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Grudziądz
    Blog
    1

    jaki wybrać tłumik do v12 m70b50 ??

    siemacie

    szykuje się na zmiane tłumika końcowego ze względu na to że posiadam wydech od v8 a dzwięk jest hmm nie fajny

    teraz pytanko czy ładować serie od v12 czy może polecacie coś innego lepszego ??

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    myślę że nic lepszego jak seria nie znajdziesz, no chyba że masz na to sporo $$$ to możesz zlecić budowę jakiejś porządnej firmie

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Jeśli chodzi o jakość wydech z 750 jest ponoć cały z nierdzewki jeśli chodzi o najlepszą jakość dźwięku jak to przystało na V8 trzeba zrobić przelotke lub wydech sportowy
    Prosty przykład prawidłowego dźwięku V8 zaprezentował ździra Co tu dużo mówić każde E32 ma silnik - dobry silnik mocny silnik i z dużą poj.
    Dla mnie nie wolno go ograniczać żeby miał dźwięk gówna tylko samochodu co ma swoją moc.


  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Grudziądz
    Blog
    1
    w poprzedniej beemce miałem wydech Eisenmanna który pięknie warczał teraz ten co mam wydaje mi sie smiszny i dlatego czas go zmienic , nie wiem czemu poprzedni właściciel go zmienił na taki no ale czas to naprawić

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    oczywiscie zrób to koniecznie BMW nie moze chodzić jak samochód elektryczny bo ty na dodatek masz 5.0 wiec masz co pokazać.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    moim zdaniem nie ma piekniejszego wydechu niz ori V12

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Grudziądz
    Blog
    1
    no to w takim razie bede musiał szukać koncowego do v12 seryjnego a potem pogonic ten od v8 i będzie super

    może wiecie kto ma na sprzedaż taki tłumik ??

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Grudziądz
    Blog
    1
    ok koledzy tłumik już załatwiłem w niedziele będzie zamontowany tteraz mam pytanie czy w m70 mozna wywalić katy bo mam przytkane lekko i chciałe bym je wywalić zeby dać troche lepszy przelot spalin wiadomo ze wtedy auto bedzie miało lżej co wy na to macie jakieś porady czy robic to czy nie ??

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Wywalając katy pamiętaj, że nie przejdziesz przeglądu, bo diagnosta zagląda pod auto.
    Dodatkowo brak katalizatorów powoduje głupi metaliczny dźwięk.
    Kolejną wadą jest jeszcze niespalona mieszanka paliwowa (około 5%), która dostanie się do sond lambda za katami i będzie Ci pisać o błędach albo korygować w ubogą. Ostatecznie możesz mieć przepały jak uzbiera się lotna frakcja i odpowiednia temperatura tłumika. No chyba, że napiszesz/zdobędziesz mapę dla silnika bez katalizatorów.
    Nein! Mein Schnitzel!

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    brunoz bez obrazy ale ja w M60B40 ma mprtzelot wydech i bez katów i jakoś nie mam błędów także samo wywalenie kata w takim M70 mu nie pogorszy a jak sa przytkane to sporo polepszy mieszanka rfaczej tez będzie okej jak w to miejsce wpsawa rury średnicy reszty układu a jak chce przechodzic przegląd to niech wsawa strumienice w kształcie kata i tyle w temacie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •