Strona 10 z 18 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 91 do 100 z 180

W±tek: KUPOWANIE JAK KUPIÆ BMW E65 E66 krótki poradnik i wskazówki

  1. #91
    Vip Vip Awatar damned1
    Do³±czy³
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Sk±d
    Wroc³aw

    Post

    Podczepiê siê pod ten temat. Czy kto¶ zna kod wyposa¿enia "Podgrzewanie przedniej szyby"? Z góry dziêki za odpowied¼. Przysz³y ch³ody i siê zastanawiam, czy ja to mam, czy nie ;) Jedyny wpis o przedniej szybie, jaki mam, to:
    S358A Climate comfort windscreen

  2. #92
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar euro_tuned
    Do³±czy³
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Sk±d
    Kraków
    Otóz to. Tak jak np jest w Subaru - spirale pod piórami wycieraczek. O ogrzewaniu ca³ej szyby nie ma mowy.

  3. #93
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Aug 2010
    Posty
    185
    BMW
    740i
    Sk±d
    PWR
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Zwyk³e nie gra wcale, hi-fi gra ok bo masz 2x suby pod fotelami, logic7 gra super ale niestety awaryjny jest a widaæ ¿e nawet na dzieñ dzisiejszy ciê¿ko o dobrego speca do jego naprawy.
    Witaj. Czy te trzy systemy idzie jako¶ odró¿niæ po zdjêciach, czy ogl±daj±c na ¿ywo? Czym dok³adnie ró¿ni siê hifi od logic7?

  4. #94
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar euro_tuned
    Do³±czy³
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Sk±d
    Kraków
    W skrócie to dodatkowym wzmacniaczem, i wiêksz± ilo¶ci± g³o¶ników i procesorem DSP. Tylko w L7 graj± g³o¶niki w tylnich drzwiach. Generalnie bardzo awaryjny sound system, mnie nie powala.

  5. #95
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Arman
    Do³±czy³
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Sk±d
    Kraków
    Nie mam wielkiego punktu odniesienia, ale my¶lê ¿e nie gra najgorzej, nie powiem ¿e "dla mnie wystarczaj±cy" system, bo wiem ¿e mo¿na "wiêcej", najchêtniej bym pos³ucha³ i chcia³bym byæ w posiadaniu systemu Bang & Olufsen z A8 D3 które wydobywa z siebie 1000watt, a o tym co teraz oferujê B&O w BMW z aktualnych ta¶m produkcyjnych czy Audi (chyba 1440watt) nawet nie wspominam.

  6. #96
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Aug 2010
    Posty
    185
    BMW
    740i
    Sk±d
    PWR
    Cytat Zamieszczone przez euro_tuned Zobacz posta
    W skrócie to dodatkowym wzmacniaczem, i wiêksz± ilo¶ci± g³o¶ników i procesorem DSP. Tylko w L7 graj± g³o¶niki w tylnich drzwiach. Generalnie bardzo awaryjny sound system, mnie nie powala.
    No tak, ale chodzi³o mi o rozpoznanie np. po fotkach. W E38 DSP to du¿e maskownice za tylnymi zag³ówkami i dodatkowy ma³y wy¶wietlacz obok radia pod klapk± drewnian±, lub opcja DSP w menu g³ównym navi.
    A skoro w L7 graj± g³o¶niki w tylnych drzwiach, tzn, ¿e w pozosta³ych systemach nie ma tam g³o¶ników (i maskownic)?

    W E38 DSP top-hifi oferowa³o subwowery za zag³owgami z ty³u (pora¿ka), 7pasmowy korektor graficzny i echo/pog³os. Oraz nieco dodatkowej mocy. Tak samo jest w L7, czy korektor mamy ju¿ w hifi? Jest co¶ jeszcze?

  7. #97
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Arman
    Do³±czy³
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Sk±d
    Kraków
    Jak rozpoznaæ czy w danym E65 mamy na pok³adzie L7 - wchodzimy w menu iDrive - Enterneiment - Tone (czyli w ustawienia bassu itp.) i tam bêdzie widnia³o logo L7 oraz napis w opcjach ustawieñ Logic 7 - po tym poznasz na pewno, a najlepiej jak bêdziesz jecha³ ogl±daæ auto, podaj VIN kolegom w odpowiednim dziale to Ci od rêki powiedz± które z trzech mo¿liwych opcji nag³o¶nienia posiada dane E65 : STANDARD - HiFi - HiFi DSP Logic 7.

  8. #98
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar euro_tuned
    Do³±czy³
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Sk±d
    Kraków
    W buisness i hifi s± maskownice w tylnich drzwiach ale g³o¶ników tam nir ma. Generalnie optycznie nie ma jak poznaæ. ale jak otworzysz w baga¿niku os³onkê nawigacji to zobaczysz wzmacniacz. W vinie L7 to jest pozycja S677.

  9. #99
    Vip Vip Awatar damned1
    Do³±czy³
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Sk±d
    Wroc³aw
    Cytat Zamieszczone przez euro_tuned Zobacz posta
    Otóz to. Tak jak np jest w Subaru - spirale pod piórami wycieraczek. O ogrzewaniu ca³ej szyby nie ma mowy.
    Czyli skrobaczka do szyb trafia na sta³e wyposa¿enie auta :/

  10. #100
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Sk±d
    UK
    Zawsze mo¿na do³o¿yæ webasto i zapomnieæ o zamarnietych szybach i wsiadac do ciep³ego auta😊

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •