Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Problem ze skrzynią...

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar I_Love_7
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    42
    BMW
    e32 730 i w124 2.3 (ex)
    Skąd
    TKN ETM

    Unhappy Problem ze skrzynią...

    Witam szanownne grono:) mam dwa a w zasadzie trzy problemy z moja skrzynią biegów. Jest to manual od m30b30. bo taki motor posiadam. i teraz tak... 3 bieg by wrzucic trzeba energicznie jeb**c z dwójki... reszta biegów elegancko... i teraz tak. czy opłaca mi sie to naprawiac? jak tak to czy da sie wyjąc skrzynie bez wyjmowania silnika? i jaki olej w razie wymiany? ja juz nauczyłem sie z tym zyc. ale troche mnie to denerwuje. i chce to zrobic. juz taką kupiłem... no i powodem głównym naprawy tej usterki jest moja kobieta... bo ona musi jezdzic 1 2 i od razu 4... bo nie ma tyle siły by wrzucic 3... (wazy niecałe 40 kg... demon nie?:) co z tym zrobic? lepiej naprawic niz tak jezdzic.. bo jak znam te autka... to taka drobna nie usunieta usterka moze sie przerodzic w wieksza lub kilka usterek.... pzdr Igor.:(


    Takie cudo stało kiedyś pod moim domem. zrobię sobie tak 750il:yu:

  2. #2
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Kup skrzynie używaną. Wyjdzie najtaniej. Jak zobaczysz ceny części do skrzyni to bmw byś całe za to kupił.
    Skrzynie się ładnie wyjmuje bez wyjmowania silnika. Naprawa jest nie opłacalna i robota też będzie kosztowała. Przy okazji można zrobić lewarek aby nie miał luzu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •