Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [mechanika] HELP

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec

    [mechanika] HELP

    witam jesli ktos ma jakies pojecie i asb albo zna kogos kto je naprawia to mam pilne pytanko czy mozna zamienic w skrzyni 4hp22 sterowanie z innej skrzyni takiej samej tylko ze zamiast 7 pinow ma 8 pinow. chodzi o patent zeby przelozyc cale sterowanie z niedzialajacej skrzyni do dzialajacej ?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    187
    BMW
    E32
    Skąd
    Kwidzyn
    a co ? kupiłeś nie taką skrzynkę ?
    pozdro
    zielony
    ale jazda !!! Skype-> zielony730

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    nie tylko ze koles ktory robi mi moja skrzynie nigdzie nie moze dostac w rozsadnej cenie kosza do 4 biegu a ja nie chce placic dodatkowo 500zl i to za uzywke jeszcze. a ma on juz przygotowana skrznie po przegladzie itd tylko ze na 8 pinow i rozwazamy czy nie zalozyc do niej sterowania z mojej czyli na 7pinow. ktos juz ponoc robil taka operacje ale szukamy jeszcze jednego zrodla potwierdzenia

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez czoobek
    nie tylko ze koles ktory robi mi moja skrzynie nigdzie nie moze dostac w rozsadnej cenie kosza do 4 biegu a ja nie chce placic dodatkowo 500zl i to za uzywke jeszcze. a ma on juz przygotowana skrznie po przegladzie itd tylko ze na 8 pinow i rozwazamy czy nie zalozyc do niej sterowania z mojej czyli na 7pinow. ktos juz ponoc robil taka operacje ale szukamy jeszcze jednego zrodla potwierdzenia
    Nowy kosz biegowy to koszt 500zl

    Wiec nie wiem skad twoj mechanik wytrzasnal 500 za uzywke :D

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    tak czy siak 500zl piechota nie chodzi i tak caly interes kosztuje mnie 2500zl

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    133
    BMW
    525d
    Skąd
    Rabka-Zdrój
    Mozna przelozyc plyte sterujaca. Caly zabieg jest opisany na stronie Johan & Sean's e32 Page.

    http://bmwe32.masscom.net/ wybierasz w lewym menu "driveline and transmission" a nastepnie "Gearbox replacement".

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    dzieki pawel za link mysle ze sie przyda ;]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •