Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: 118 poznań

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim

    118 poznań

    http://otomoto.pl/bmw-118-m-pakiet-x...C18483386.html

    Witam - chciałem namówić moją dziewczynę na BMW - udało się - mamy upatrzone BMW 1 link powyżej. Mam pytanie- czy jest ktoś z Poznania kto ewentualnie mógłby podjechać to autko zobaczyć - nie chodzi mi o oględziny dokładnie- ktoś kto by posłuchał jak pracuje silnik itp itd - bo mam do Poznania 500km i jechać na darmo...sami rozumiecie - oczywiście odwdzięczę się - zwrócę koszty za paliwo oczywiście i stracony czas % . Z opisu i rozmowy auto jest ok ... Sprawdzenie u Smorawińskiego też ok nie ma problemów - ale chodzi mi generalnie o ogólny rzut oka- to jest auto dla kobiety - wiec czy tapicerka ok , itp id, nie powypalana , czy środek ok. jeżeli ktoś by mi był w stanie pomóc byłbym wdzięczny - autko do oglądnięcia w poznaniu od czwartku 28.04. Ja po autko wybieram się najprawdopodobniej pod koniec następnego tygodnia lub zaraz po weekendzie majowym .

    Dziękuję za ewentualną pomoc

    pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip Awatar Mariusz735i
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    397
    BMW
    E38 740iA, było E32 735i
    Skąd
    Cyców, lubelskie
    Wiem, że nie na temat ale ...
    Nie rozumiem takiego pomysłu kupowania jedynki i na dodatek jeszcze w dieslu. Jak dla dziewczyny wolałbym trójkę coupe albo cabrio. Jak dla mnie jedynka to porażka BMW. Za takie pieniądze można mieć naprawdę coś lepszego. No i diesel. Nie rozumiem wykładania dość dużych pieniędzy na auto w dieslu. No ale każdy ma swoją fantazję.
    Pozdro

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    159
    BMW
    brak
    Skąd
    Opolskie
    Co do diesla niekoniecznie się zgodzę ,ale co do serii 1 - popieram w 100% kolegę Mariusza ;) .
    W tej cenie można mieć fajne E46 w m packu i coupe :) ... świetne auto dla kobiety ! .
    Co do auta z ogłoszenia - czy tylko mi się zdaje , że ten zderzak z przodu po lewej ma jakąś troche za dużą szparę ?

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Nie wiem jak was ale mnie przeraża jakość wykonania elementów w 1. Ostatnio miałem okazję pojeździć taką z 2008r. i (pomijając to, że jak dla mnie w środku nie ma miejsca i wyposażenia) uważam, że moja siudemka z '96 jest o niebo lepiej wykonana. W siudemce jednak jest cisza i widać, jak bardzo kiedyś BMW przykładało się do zadowolenia kierowcy i pasażerów, a tam... no nie wiem ale skreśliłem to auto - pomijam, że moja Żonka też nie była tym zachwycona. A już najbardziej denerwowało mnie sprzęgło, które brało na jakieś 3 cm przed pełnym załączeniem, co dla kobiety nie będzie zbyt przyjemne. Czy Twoja Dziewczyna wogóle jeździła takim autem? Jeśli nie to proponuję, żeby spróbowała najpierw. Wg mnie już dużo lepsza byłaby trójka. Ale to moje subiektywne odczucia. Może za bardzo przyzwyczaiłem się do komfortu 7 ;)
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    Tylko ze kolega Cyga pytał o możliwość sprawdzenia pojazdu a nie o rady w kwestii wyboru auta :/ Dla mnie za daleko niema nikogo w pobliżu? :)
    V8 Garage

  6. #6
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cyga,jeśli Ci się podoba auto dzwoń do ASO Mieczysław Olszowiec i sprawdzą ją bdb,nie pozostawią Ci żadnych wątpliwości.Ja mam dużo dalej do poznania i jechałem tam bez zastanowienia.Kupiłem tam w styczniu 530d m-pak i 1,5 roku temu również kupiłem tam poprzednie e60.Dobre auta tam mają ;)

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar hollywood
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    58
    BMW
    730i 1992
    Skąd
    Warszawa
    Lewa strona: zderzak odstaje od błotnika, maska odstaje od grilla, lewy reflektor za bardzo schowany do środka. Tyle co widzę. Ja bym trochę panią przekabacił, za tym co koledzy wyżej napisali.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim
    heheh :) dzięki za rady :) hehe:) z tego co dzwoniłem tam i jest możliwość sprawdzenia w ASO , właściciel nie robił problemu najmniejszego ... Lewa strona była malowana w BMW co mam udokumentowane, były "usuwane zarysowania" . Kurcze wydaje mi się , że gdyby coś było nie tak w tym aucie właściciel nie zgodził by się na możliwość sprawdzenia w ASO w każdy możliwy sposób. Co do BMW 1. Każdy wie , że jak kobieta sobie coś upatrzy to już na Amen ..... Ja też sugerowałem 3 ke ..... BMW, namawiałem nawet pożyczyłem od znajomego i co i nic . Jedynka jedynka jedynka ..... no :) hehe . Ta wydaje mi się ok ...... no zobaczymy jak to się potoczy , szukam cały czas jakiejś 3ki :) :) aby przy- atakować pomysł jedynki:) Dziękuję za uwagi ale niestety auto nie dla mnie:) ja na pewno bym jej nie wymienił za moje e38 :)

    pozdrawiam i dziękuję za uwagi

    Pojadę do ASO- umówię się na gruntowne sprawdzenie pod każdym kontem jaki jest możliwy i zobaczymy co i jak. Najwyżej zrobię sobie "Tripa" do Poznania :)
    http://otomoto.pl/bmw-120-e87-163-km...C17020528.html co do "szpar" między maską a resztą - oglądałem na allegro dużo modeli i na żywo i one są tak po poprstu chyba złożone że wygląda dziwnie:) .

    http://otomoto.pl/bmw-320-skora-xeno...C18143675.html Tu jest ładna.... tylko po co ktoś daje kasę robi DUŻY przegląd przed sprzedażą....??? Naprawdę wydzwoniłem ( mam zapisane) 63 BMW 3ki w tym 23 jedynki BMW , zawsze coś jest nie tak typu" ona na zdjęciach ma te felgi ale naprawdę wyglądają inaczej, po co Pan do ASO pojedzie jak ma Pan książkę serwisową, Panie ja się znam na BMW -jedynka się super prowadzi bo ma napęd na przód......, a w tej mojej to tylko żona jeździła bo ja to za BMW nie przepadam tylko raz za czas z kolegami na weekend :) . Serio tego co się nasłuchałem książkę można pisać . A tu zadzwoniłem , czarne na białym co było , w jakim jest stanie , że do ASO można pod każdym kontem sprawdzić itp itd .... więc się lżej robi na sercu. I tak jak pisałem nie jest to auto dla mnie tylko dla mojej dziewczyny ..... :)

    Dokładnie tak jak kolega poniżej napisał - pierdoła co w innych krajach jest oczywista to w PL jakoś :) mają z tym problemy. A BMW naparwdę jest wdzięcznym autkiem jak każdy z Nas wie , jak jest odpowiednio zadbane.
    Ostatnio edytowane przez Cyga ; 24-04-2011 o 13:15

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    Cyga dokładnie jeśli ktoś się zgadza bez najmniejszych przeszkód na wizytę w aso to nie ma nic do ukrycia. Taka pierdoła a potrafi małe zaufanie wzbudzić!!!
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    haha i dlatego jak ktoś dzwoni do znajomego komisu to zawsze mówimy, że nie ma problemu :D :):) Wiele osób olewa nawet jazde próbną heheh

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •