Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: [e38] Witam wszystkich serdecznie

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Cytat Zamieszczone przez CCENTER

    Kolego zapraszam serdecznie do siebie, myjnia jest w Rybniku na ulicy Mikołowskiej 120, jest tuż przy drodze wylotowej z Rybnika na Katowice, 3km od centrum.
    Pozdro
    Jeśli będe napewno zaglądne.Pozdrowionka..

  2. #42
    Początkujący Użytkownik Awatar marek2m
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    45
    BMW
    e38
    Skąd
    podkarpackie
    Lekko spóźniony jestem ale również witam. Szczególnie, że również posiadacza 740d. Przeczytałem, że masz problemy z szybą czy szybami. Podwójne szyby są w dwóch rodzajach: izolacyjne (dwie cienkie szyby z wolną przestrzenią wypełnioną gazem) oraz dużo droższe podwójne antywłamaniowe (dwie grubsze szyby przełożone folią) i to w tych szybach zdaża się miejscowe rozwarstwienie tych szyb i niezbyt estetyczne uwidocznienie w tym miejscu rozdzielającej je folii.

  3. #43
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez marek2m
    Lekko spóźniony jestem ale również witam. Szczególnie, że również posiadacza 740d. Przeczytałem, że masz problemy z szybą czy szybami. Podwójne szyby są w dwóch rodzajach: izolacyjne (dwie cienkie szyby z wolną przestrzenią wypełnioną gazem) oraz dużo droższe podwójne antywłamaniowe (dwie grubsze szyby przełożone folią) i to w tych szybach zdaża się miejscowe rozwarstwienie tych szyb i niezbyt estetyczne uwidocznienie w tym miejscu rozdzielającej je folii.

    Cześć kolego, miło mi, że się odezwałeś, z tymi szybami to troche wiocha wygląda - wiesz kozacka fura a szyby niby ofoliowane jak w starym kadecie, już znalazłem używki za 130 od sztuki i po świętach po nie jade. Jestem ciekaw Twojej opini o tym silniku, czy masz jakieś złe odczucia, czy coś Ci nawala. Pozdrawiam serdecznie

  4. #44
    Początkujący Użytkownik Awatar marek2m
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    45
    BMW
    e38
    Skąd
    podkarpackie
    Sprawdź może czy podwójne szyby izolacyjne pasują pod względem mocowania (bo grubości to na pewno) na miejsce podwójnych antywłamaniowych no chyba że wymienisz na takie same antywłamaniowe. W dziale sprzedaży wystawiłem w imieniu kolegi szybę podwójną izolacyjną tylną za kierowcą. Jak by była ci przydatna to daj znać. Co do silnika to śmiga na razie jak należy. Tankuję i jazda do następnego tankowania. Nic nie grzebię i jak słyszę o problemach kolegów to mnie ciarki przechodzą, że może przyjść kolej na moje kłopoty. No cóż.... póki co jężdżę bez problemów. Filtry, olej, paliwo itp.
    Acha
    Na nowe trudno się szyby nastawiać. Według ETK jedna podwójna izolacyjna boczna to wydatek około 300 Euro a podwójna antywłamaniowa to około 800 Euro. Szukaj raczej na rynku wtórnym aby nie przepłacić.

  5. #45
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    44
    Panowie oto moje nowe felgi, prosze o recenzje :D

  6. #46
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Fajne ale szkoda że nie o cal lub dwa wieksze ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  7. #47
    Witam kolege i pozdrawiam fele git jesli sie Tobie podobają :papa:

  8. #48
    7ka
    Gość
    dokladnie,jesli tobie sie podobaja to spoko ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •