Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Wątek: [e38] Witam wszystkich serdecznie

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    44
    hm.... dzięki za odzew i komentarze, mam nadzieje, że zobaczymy się na zlocie w Wawie i tam pooglądamy furaki. I jeszcze jedna wada mojej bmki o której zapomniałem, mianowicie mam podwójne szyby i na tylnych się rozwarstwiły, tzn wygląda to jakby ktoś nakleił folie dość nieudolnie.
    Nim nupiłem mój "skarb" obejrzałem chyba z 10 bmw w Polsce i w 3 było to samo, czy to jakiś fabryczny feler?

  2. #22
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez CCENTER
    mianowicie mam podwójne szyby i na tylnych się rozwarstwiły, tzn wygląda to jakby ktoś nakleił folie dość nieudolnie.
    Nim nupiłem mój "skarb" obejrzałem chyba z 10 bmw w Polsce i w 3 było to samo, czy to jakiś fabryczny feler?
    Witaj... i witaj w klubie.. też tak niestety mam.. wada fabryczna. Co do gaśnięcia silnika mimo że masz paliwo to prawdopodobnie walnięta pompa pomocnicza paliwa w baku.
    Pozdrawiam.

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Witam. Moim zdaniem najlepszy i najbardziej konkretny silnik w e38. Sam na takiego będe polował w wakacje :) Furka jest super, trochę poprzecierana kierka. No i mi osobiście nie pasuje ten czarny grill ale jak to mawiali rzymianie: Des gustibus est non disputantum :D
    Pozdrawiam

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna

    witamy!

    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Witam :)

    Paczki juz nie trzba robic paczka istnije i jest ona nie do zniszczenia :)
    Paczka jedynie moze sie powiekszac ;-)
    witamy!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar saulinek
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    104
    BMW
    e38 728
    Skąd
    stockhom-bialystok
    :) witam i posdrawiam
    saula

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez Kronos
    Cytat Zamieszczone przez CCENTER
    mianowicie mam podwójne szyby i na tylnych się rozwarstwiły, tzn wygląda to jakby ktoś nakleił folie dość nieudolnie.
    Nim nupiłem mój "skarb" obejrzałem chyba z 10 bmw w Polsce i w 3 było to samo, czy to jakiś fabryczny feler?
    Witaj... i witaj w klubie.. też tak niestety mam.. wada fabryczna. Co do gaśnięcia silnika mimo że masz paliwo to prawdopodobnie walnięta pompa pomocnicza paliwa w baku.
    Pozdrawiam.

    Kolego a możesz mi powiedzieć ile taka pompa może kosztować i czy to możliwe, że ona szwankuje tylko wtedy gdy w baku jest około 10l paliwa?

  7. #27
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Kurdę tak przeglądam ETK i nie widzę u Ciebie drugiej pompy... Są dwa czujniki poziomu paliwa może jeden szwankuje i dlatego komputer wyłącza silnik.. naprawdę zgłupiałem.. :D

    tu masz pompę.. niestety nie wiem ile kosztuje sama pompa. w ETK jest podana cena 195€..

    http://bmwfans.info/original/E38/Lim...6/ill-16_0194/

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    44
    Kurdę tak przeglądam ETK i nie widzę u Ciebie drugiej pompy... Są dwa czujniki poziomu paliwa może jeden szwankuje i dlatego komputer wyłącza silnik.. naprawdę zgłupiałem..

    tu masz pompę.. niestety nie wiem ile kosztuje sama pompa. w ETK jest podana cena 195€..

    http://bmwfans.info/origi...16/ill-16_0194/


    hm.. dzięki KRONOS, przeglądałem tego linka i masz racje być może któryś czujnik jest walnięty, zauważyłem że dzieje się tak jak wykonam ostry manewr skrętu czyli paliwo w zbiorniku przechyla się na jedną strone. Ciekawe, ale na razie będę tankował do pełna :D
    Miłego weekendu życze wszystkim.

  9. #29
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Witam i pozdrawiam :)

  10. #30
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    13
    Cześć! Pozdrawiam!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •