Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63

Wątek: [e32] Brak mocy Smierdzi benzyną

  1. #61
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    159
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Łódź
    Cześć Koledzy podpinam się do tego posta , więc sprawa wygląda tak.

    Silnik m30b35 w automacie z sekwencją auto ma stożek założony(jestem w trakcie poszukiwania ori puchy i wszystkich rur łączących obudowę z przepływką i przepływkę z przepustnica) wymieniłem świece i przewody WN.w aucie niestety jest dość mocno wytarty wałek na 2cylindrach.

    Na gazie powiedzmy,że lata przyzwoicie całkiem, pracuje równo nie gaśnie aczkolwiek najlepiej przyśpiesza kiedy pedałem gazu operuję do 1/3 wychyłu.Pali mi bardzoi przyzwoicie w mieście jeśli nie stoję dużo w korkach ok. 15l/100km
    Na benzynie auto ma może połowę osiągów tych co na lpg. ma niskie wolne obroty i faluja obroty mocno. Zauważyłem,że na ekonomizerze między zużycie chwilowe między benzyną a lpg jest o conajmniej 1podziałkę większe;/ Jak jechałem nad morze to 300km leciałem na benzynie ale zmian zadnych nie zanotowałem.Przepływka jest w stanie idealnym.
    Panowie czy macie jakieś pomysły gdzie mam szukać?

  2. #62
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Filtr z pewnością miesza więcej powietrza i do tego gorącego bo chyba nie jest wyprowadzony tak żeby zasysał zimne?
    Lepsza praca na gazie jest spowodowana tym że pewnie ma zrobioną korekte na gazie pod tą sytuacje czyli więcej powietrza i do tego gorącego. Na benzynie przy domyślnych ustawieniach jest źle.

  3. #63
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    159
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Łódź
    narazie się nie będę bawił bunia w tą sobote musi mnie zawieźć na mój własny slub więc sobie odpuszczę ale w przyszłym tygodniu atakuję najpierw dolot i przywracam ori dolot:d

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •