Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 63

Wątek: [e32] Brak mocy Smierdzi benzyną

  1. #21
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,646
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez KaczyDJ Zobacz posta
    Po 1 Znaczek budzi kontrowersje u ludzi nie dokońca się znających ale wiedzących ze ostatnie cyfry to pojemność.
    ......
    Trzeba bylo kupic znaczek A8, wtedy mialbys kontrowersje, ale jak to mowia, kazdy "szpeci" auto jak mu pasuje
    jakosc dzwieku Twoich filmow moglaby byc lepsza, tak jak pisza koledzy, bo narazie mozna odniesc wrazenie ze byly krecone kamieniem a nie kamera/aparatem??
    p.s. co do znaczka M na tej dwukolorowej biedaczce - gwozdz do trumny wg mnie

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    71
    BMW
    e34 540i/e30cabrio
    Skąd
    MD/ KRK
    Cytat Zamieszczone przez yaz Zobacz posta
    Trzeba bylo kupic znaczek A8, wtedy mialbys kontrowersje, ale jak to mowia, kazdy "szpeci" auto jak mu pasuje
    jakosc dzwieku Twoich filmow moglaby byc lepsza, tak jak pisza koledzy, bo narazie mozna odniesc wrazenie ze byly krecone kamieniem a nie kamera/aparatem??
    p.s. co do znaczka M na tej dwukolorowej biedaczce - gwozdz do trumny wg mnie
    popieram... nie obrażając nikogo dla mnie albo German albo nic innego ;)

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Nie A8 odpada.
    Mi się podoba znaczek oryginalny bmw fajnie się prezentuje jak dla mnie.
    Yaz obraz jest zadowalający a natężenie dźwięku na tyle duże że mikrofon nie był w stanie poprawnie tego dźwięku przechwycić.
    Znaczek to najmniej istotna sprawa w samochodzie biore wode gorącą i on odlatuje. Ważny jest stan. Znaczek napewno nie szpeci bo wszystko ma związek z tematyką BMW a nalepienie A8 by świadczyło o wodogłowiu. PS: Jak ktoś pamięta i czepił się moich dywaników ala Tesco to wkoncu je zmieniłem kilka tyg temu. oczywiście oryginalne bmw welurkowe i pod kolor materiału podłogi :)

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar NegroEG
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    363
    BMW
    E32
    Skąd
    Elbląg
    Blog
    15
    trzeba bylo mowic mam 730i ;) napewno by dawalo fajniejszy efekt niz 760 ktorego niebylo w e32 ;)

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Rozwiercone Hartge V12 do 6.0. Ale mniejsza o to teraz wielce płaczecie o znaczek moze jeszcze lepiej było by nakleić 716 ... :P

  6. #26
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez KaczyDJ Zobacz posta
    bo wszystko ma związek z tematyką BMW
    Tylko że nie masz ani V12,ani nawet nie wygląda jak V12(wloty,szeroki grill,kwadratowa końcówka wydechu) po drugie iL też nie pasuje bo longa jak już wiesz nie masz...

    Tak jak napisał Yaz,ten znaczek to gwóźdź do trumny :sarcastic:

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Jak V12 to zawsze szeroki gril? Nawet te z poczatku produkcji?
    Nie wiem trudno ja lubię swój znaczek. ;PP

  8. #28
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Nawet te z początku produkcji,jedynie za dopłatą można było zamówić wąski do V12 ale to i tak zderzak zostawał ten sam,tak że z daleka widać że masz M30 i nie iL a zanczek mówi dokładnie co innego :sarcastic:

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    To nic łukasz mi nie chodzi o robienie 6 litrówki na siłe. Może głupio zrobiłem że nie poczekałem na 735 ale kupiłem oryginalny i taniej niz z real oem a fajnie wygląda.Zostawmy mój piękny znaczek a tym czasem ja
    Przypomnę temat:
    Brak mocy Smierdzi benzyną

  10. #30
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,646
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez KaczyDJ Zobacz posta
    ...
    Zostawmy mój piękny znaczek a tym czasem ja
    Przypomnę temat:
    Brak mocy Smierdzi benzyną
    Bardzo slusznie kolego, z tym, ze to Ty sam zrobiles OT, a teraz nawolujesz do powrotu do glownego watku. Tworca tematu zapytal o to jak wyglada zbieranie sie zdrowego m30b35. Wkleiles dwa filmy, z ktorych kompletnie nic nie wynika, no, poza obrazem, ale i tak nic nie wnoszacym. Na podstawie ryku zarzynanego zwierzecia znieksztalconego przez aparat fotograficzny lub telefon chcesz pokazac jak zbiera sie zdrowe m30b35, ktore stoi w miejscu? Pierwszy raz takie cuda widze.
    p.s. nauka czytania miedzy wierszami daje czasem wiecej niz oczywiste slowo pisane

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •