Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: e65 jaki format dvd

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    116
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Poznan
    Cytat Zamieszczone przez Sebek Zobacz posta
    Ja na zdjeciach widze ze po prostu jest wcisnieta, czy dziala i jak jest podlaczona - niewiem.
    http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtop...?f=76&t=141997

    urzytkownik sebol z forum www.bmw-klub.pl ma takie cos zamontowane + monitor , kiedys wyslalem zapytanie jak ma to podlaczone ale niedostalem odpowiedzi jeszcze.

  2. #12
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Ile taki specjalny emulator analogowych fal kosztuje do E65 (bo rozumiem, że tuner wystarczy ten co jest) ?
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #13
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Cytat Zamieszczone przez tygrysek2002 Zobacz posta
    urzytkownik sebol z forum www.bmw-klub.pl ma takie cos zamontowane + monitor , kiedys wyslalem zapytanie jak ma to podlaczone ale niedostalem odpowiedzi jeszcze.
    Jak widać ta zmieniarka jest podłączona tylko pod ten tylny nie oryginalny monitor!
    A więc to nie rozwiązuje problemu z przednim monitorem.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    8
    BMW
    E65 730D
    Skąd
    Grodzisk Maz.
    Cytat Zamieszczone przez ohara5 Zobacz posta
    Kolego a ile trzeba dać za taką zmieniarkę w serwisie???
    koszt założenia DVD + TV przód i DVD tył (dwa monitory+ dodatkowa zmieniarka do obsługi samego tyłu i jeszcze pare głupot związanych z dźwiękiem) to koszt trochę powyżej 20tyś zł, ja czekam teraz aż wszystkie rzeczy na tył zostaną skompletowane, przód już gra.

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    45
    BMW
    e38
    Skąd
    Gorzow Wlkp
    Witam. Przekonwertowalem filmy w formacie mp4 na VOB i nagralem na plyte dvd. Wlozylem do zmieniarki i nie chce odtworzyc. Czy ktos moglby pomoc jak dokladnie nagrac taka plyte ?. Dodam, ze w zmieniarce siedziala jakas plyta z niemieckimi filmami i ja odtwarzalo na wyswietlaczu z przodu i z tylu bez problemu ;p

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    650
    BMW
    E66 750Li, E66 760Li, G31 530xD, G05 45E
    Skąd
    Poznań
    Polecam program DVD flick, sam nim robię i z prawie każdego formatu działa.
    Nagrałem sobie ostatnio 6 części F&F, jest co oglądać. Nie zauważyłem żadnych problemów z dzwiękiem lub obrazem po przekonwertowaniu, tylko po wybraniu płyty odrazu ci odpala film, bez żadnych menu itp...
    I wrzuciłem sobie płytkę czyszczącą CD do zmieniarki, bo moja była nie ruszana kupe czasu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •