Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Wątek: Nie gra radio, nie działa navi E65

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Greg to co mówisz to dla mnie lekka magia ;) Domyślam sie że chcesz pomijać dane elementy !? Tylko czym i jak ?!

    Podobno padł moduł wybierania głosowego (gadające bmw:) ) i stąd problem - narazie nie będzie mi to działać, do czasu aż znajdzie się inny.... Koszt 700zł...

    EDIT: Moduł zalał sie olejem z siłownika klapy - stary mi ciekł buu :(
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 01-05-2015 o 01:04

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    20
    BMW
    BMW E65 730D
    Skąd
    Kłodzko
    Witam, mam podobny problem z radiem. Rozebrałem ten słupek z tyłu i tam jest jeden aluminiowy tuner a za nim jest plastikowy. Który mam wymienić żeby radio wróciło do żywych?

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    28
    BMW
    E66 745 ILA
    Skąd
    Bydgoszcz
    Tez mam problem z radiem, jestem juz po weryfikacji i wiem że mam radio do wymiany. Czy ktoś się orientuje jak jest z przekodowaniem radia? Czy może warto je naprawiać? Słyszałem , że V-garaz w Wawie jakos tak zajmuje sie narpawą radia? Proszę o pomoc

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    28
    BMW
    E66 745 ILA
    Skąd
    Bydgoszcz
    Ma ktos numer telefonu do "Samuela" z Legnicy?

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    64
    BMW
    e65
    Skąd
    katowice
    dzisiaj w mojej e 65 pojawił się podobny problem radio znikneło z monitora (chodzi o wykaz fal) na dodatek "i drive" przestał działać początkowo dało się nim sterować a po chwili totalne 0...dodatkowo tak jak kolega co zakładał post zgubiły się wszytski dane odnośnie spalania itd tak samo servic i check...

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    30
    BMW
    było: e36 320i e46 330d obecnie: e66 750Li
    Skąd
    mazowieckie

    Post

    Kamil86 udało Ci się rozwiązać problem ? Dzis dopadło mnie to samo po demontażu zmieniarki bo nie działała a teraz zginęło radio, zmieniarka cd, navi odczyty z kompa.
    Znasz kogoś ogarniętego w temacie ?



    Cytat Zamieszczone przez kamil86 Zobacz posta
    dzisiaj w mojej e 65 pojawił się podobny problem radio znikneło z monitora (chodzi o wykaz fal) na dodatek "i drive" przestał działać początkowo dało się nim sterować a po chwili totalne 0...dodatkowo tak jak kolega co zakładał post zgubiły się wszytski dane odnośnie spalania itd tak samo servic i check...

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    23
    BMW
    E32,E34 535,E34 525td,E34 4.0,6G!,E38 740,E38 735,E65 735,..
    Skąd
    podbeskidzie
    POMOCY POMOCY auto normalnie pracowało miało wszystkie funkcje i dzisiaj jak zapaliłem na ce-pe-enie to na wyświetlaczu kompletna cisza i ciemnia nic nie działa nic klima ,navi,tel,radio ,no no no nic mało tego przestał działac centralny zamek z pilota i z klawiszy w środku tez a pilot działa bo jak przytrzymam to otwiera i zamyka szyby proszę o pomoc bardzo mam tez impe tylko nie wiem gdzie i co sprawdzic.

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    64
    BMW
    e65
    Skąd
    katowice
    Cytat Zamieszczone przez mariano Zobacz posta
    Kamil86 udało Ci się rozwiązać problem ? Dzis dopadło mnie to samo po demontażu zmieniarki bo nie działała a teraz zginęło radio, zmieniarka cd, navi odczyty z kompa.
    Znasz kogoś ogarniętego w temacie ?
    sprawa u mnie jest o tyle dziwna że usterka znikła sama ... nie zrobiłem nic też spanikowałem poczytałem trochę na forum dałem wpis a wieczorem poszedłem do autka i wszytko działa idealnie! do dzisiaj 0 problemów

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    30
    BMW
    było: e36 320i e46 330d obecnie: e66 750Li
    Skąd
    mazowieckie

    Post

    U mnie problem rozwiązany, tzn. może nie rozwiązany a zdiagnozowany winna wszystkiemu jest właśnie owa zmieniarka, o której pisałem wyżej, w tej chwili została "zapętlona" i wszystko wróciło do normy. Czas rozpocząć poszukiwania zmieniarki.


    Cytat Zamieszczone przez kamil86 Zobacz posta
    sprawa u mnie jest o tyle dziwna że usterka znikła sama ... nie zrobiłem nic też spanikowałem poczytałem trochę na forum dałem wpis a wieczorem poszedłem do autka i wszytko działa idealnie! do dzisiaj 0 problemów

  10. #30
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    64
    BMW
    e65
    Skąd
    katowice
    Cytat Zamieszczone przez mariano Zobacz posta
    U mnie problem rozwiązany, tzn. może nie rozwiązany a zdiagnozowany winna wszystkiemu jest właśnie owa zmieniarka, o której pisałem wyżej, w tej chwili została "zapętlona" i wszystko wróciło do normy. Czas rozpocząć poszukiwania zmieniarki.
    to czyli u mnie przyczyna musiała być inna (brak przeglądarki u mnie...)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •