Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: PROBLEM Z ZAWORAMI 3.0 V8

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    216
    BMW
    e38 735 INDYWIDUAL German Style
    Skąd
    Warszawa
    kolego jak ja go kupilem to wcesniejszy wlasciciel jezdzil na"oleju" LOTOS mineralnym ..a co to za olej to wszyscy wiemy;/a jak to teraz jest z powrotem z 15w40 na 10w40 nie bedzie problemu??bo z tgo co moja wiedza mi podpowiada to jest z tym lipa..??

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    a moja podpowiada ze nie i napewno nic sie niestanie jak porzejdziesz na 10w40, jak kupilem swoja nawet niepytalem na jakim jezdzila wczesniej, zalalem 5w40 castrola i brak problemow do dzis

  3. #13
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Dokładnie to nie fiat czy polonez że masz tam już kilka kilo nagarów i innych śmieci, spokojnie możesz przejść na półsyntetyk innej możliwości nie widzę od tego trzeba zacząć.
    Dreams from Dreams - 7er...

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja do poloneza lałem 5/40 Lotosa od nowości i autko sprzedałem jak miało ok 200tyś przebiegu i nie brało nic oleju. Dlatego uważam że Lotos to bardzo dobra firma/

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    216
    BMW
    e38 735 INDYWIDUAL German Style
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Ja do poloneza lałem 5/40 Lotosa od nowości i autko sprzedałem jak miało ok 200tyś przebiegu i nie brało nic oleju. Dlatego uważam że Lotos to bardzo dobra firma/
    ja juz mialem przejscia w lotosie w 124 coupe i e34 i nie trawie tego olejku;/niestety

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez hubus
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Ja do poloneza lałem 5/40 Lotosa od nowości i autko sprzedałem jak miało ok 200tyś przebiegu i nie brało nic oleju. Dlatego uważam że Lotos to bardzo dobra firma/
    ja juz mialem przejscia w lotosie w 124 coupe i e34 i nie trawie tego olejku;/niestety
    Jesteś pewny ze to wina oleju, wiesz tyle km zrobiłem na nim i dziwi mnie to co piszesz..

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    216
    BMW
    e38 735 INDYWIDUAL German Style
    Skąd
    Warszawa
    kolego z pełnum szacunkiem ale dla mnielotos to jest dobry naprzeplukanie silnika...zreszta cena mowi sama za siebie za 50zł kupujesz 5l:)

  8. #18
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez hubus
    kolego z pełnum szacunkiem ale dla mnielotos to jest dobry naprzeplukanie silnika...zreszta cena mowi sama za siebie za 50zł kupujesz 5l:)
    Dokładnie ;D Ale w silnikach nie wysilonych starego typu może sie sprawdzać... :hah:
    Dreams from Dreams - 7er...

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    216
    BMW
    e38 735 INDYWIDUAL German Style
    Skąd
    Warszawa
    :)no tak jak kolega napisal wczesniej w polonezie to moglo wystarczac ale do mojej V nie bardzo;/

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    No nie wiem, dla mnie warunki pracy silnika 1.6 w polonezie są nazbyt wygórowane, hm mczy nie wysilony to nie wiem, jak dla niego to i tak dużo było ,..

    dodam że po Polonezie był Peugeot 2.0 już 136 KM (nie porównuje z V8), ale też zrobiliśmy hmm 70 tyś na Lotosie i też silnik nie wykazywał żadnych oznak wyeksploatowania a miał juz prawie 300tyś..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •