Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: navi 16:9 nie działa

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    27
    BMW
    E38 730d 99r
    Skąd
    Szprotawa

    navi 16:9 nie działa

    Witam. podłączyłem 16:9 z tunerem bm24 i mk2 i wyswietliły mi sie 4 małe ekrany i falowały;/ co moze być tego przeczyną? czytałem ze czytnik mk2 działa z 16:9

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Twój tuner TV nie współpracuje z takim ekranem. To najbardziej prawdopodobny powód

    Cytat Zamieszczone przez Piotrek730 Zobacz posta
    czytałem ze czytnik mk2 działa z 16:9
    U mojego szefa w 750 z 98 roku(MKII) udało się uruchomić monitor 16:9. Nie wiem tylko czy powodem tego nie było to, że czytnik navi był z Rovera
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    27
    BMW
    E38 730d 99r
    Skąd
    Szprotawa
    Z bordowej kostki od czytnika idą 2 kable biały i żółty dochodzą do tej kostki na zdjęciu i gdzie dalej je podłączyć? mam do nich drugą częśc kostki


  4. #4
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,118
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Piotrek730 Zobacz posta
    Witam. podłączyłem 16:9 z tunerem bm24 i mk2 i wyswietliły mi sie 4 małe ekrany i falowały;/ co moze być tego przeczyną? czytałem ze czytnik mk2 działa z 16:9
    Niestety ruszy dopiero pod nowszym czytnikiem lub tunerem TV 16/9 (tunery sa tansze)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    27
    BMW
    E38 730d 99r
    Skąd
    Szprotawa
    juz wiem to robiłem w kolegi samochodzie tylko teraz robie u siebie nie wiem gdzie te 2 kable podłączyc;/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •