Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: e38 telefon

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Olo
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    211
    BMW
    było e38 v8, e32 V8 obecnie e65 730d, e39 530i Indywidual
    Skąd
    Kraków

    e38 telefon

    koledzy mam taki dziwny problem z telefonem w e38, karte sim mam wlozona w bagazniku bo pod sluchawka nie czyta. karta jest wlozona oczywiscie w tym "plastiku" tzn jak sie wyciagnie ja ze startera powiedzmy, powiedzcie mi czy zna ktos moze metode usuniecia kodu PIN przez jakas "komende" czy cos takiego? jest to karta tak tak. Troszke monotonne jest wpisywanie tego pinu po kazdym przekreceniu kluczyka, skoro telefon juz jest to chcialbym zeby byl aktywny, tzn jak nie ma karty to "pika"

    Wiem ze o telefonie bylo juz troche na forum ale naprawde nie udalo mi sie znalezc nic o kodzie PIN karty.
    Serdeczne dzieki z gory za pomoc;)

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    o ile sie niemyle, jak wlozysz karte do zwyklego telefonu mozna wylaczyc blokade PIN a pozniej wsadzasz do auta i tyle

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Wejdź w ustawienia na słuchawce. powinieneś mieć komendy po polsku. Jest tam pozycja wyłączenie PINu.. Jak będziesz miał problem to napisz poprowadzę Cię dokładnie.

  4. #4
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Krzywy co ty taki zdublowany dzisiaj... ;D ;D ;D

    Co do pinu to wyłączysz go również w telefonie w samochodzie ja tak zrobiłem trzeba sie pobawić telefonem i w końcu znajdziesz ustawienia zabezpieczeń czy jakoś tak to było.
    Do normalnego telefonu jak radzi kolega tej dużej karty nie włożysz chyba że ktoś ma jeszcze taki aparat ;D
    Dreams from Dreams - 7er...

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    mam pytanie odnosnie wlasnie telefonu.Czy jest jakis sposob zeby nie wlaczal sie dzwiek od telefonu?Nawet jak odlacze telefon to ten dzwiek jest!?"

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    hmm o ile pamiętam też to wyłączałem na słuchawce.. trzeba poszukać w ustawieniach dźwięku..


    Ja miałem kiedyś problem bo telefon wyłączał się nawet po wyjęciu kluczyka ok. 5 min. i wiecie co to też ustawia się w słuchawce.. Nie bójcie się pokombinujcie.

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez Pablo_gl
    Krzywy co ty taki zdublowany dzisiaj... ;D ;D ;D

    Co do pinu to wyłączysz go również w telefonie w samochodzie ja tak zrobiłem trzeba sie pobawić telefonem i w końcu znajdziesz ustawienia zabezpieczeń czy jakoś tak to było.
    Do normalnego telefonu jak radzi kolega tej dużej karty nie włożysz chyba że ktoś ma jeszcze taki aparat ;D
    a co do karty to ja wylamuje wsadzam do normalnego telefonu, kopiuje ksiazke, wsadzam do tego plastiku sporwrotem i przykleiam tasma bezbarwna i jest OK a co do glosu, wylaczenia to pewnie denerwuje cie ten odglos przy przy przekrecaniu stacyjnki, odlaczas sluchawke to pewnie niekorzystasz z telefonu, a z dzwiekiem to wylaczysz i bez karty, wybierasz numer 112 i szybko sciszasz przyciskami na kierownicy, jak sciszysz, rozlaczasz sie i tyle, juz tenj dzwiek niedenerwuje

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Olo
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    211
    BMW
    było e38 v8, e32 V8 obecnie e65 730d, e39 530i Indywidual
    Skąd
    Kraków
    dzieki koledzy, postaram sie pobawic ta sluchawka, jesli nie dam rady to kolego Kronos odezwe sie do Ciebie po dalsze instrukcjie . Pozdrawiam Przyjaciele :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •