Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Kupię e38 ale z małą pomoca :P

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław

    Kupię e38 ale z małą pomoca :P

    Witam wszystkich miłośników e38... sledzę dosyć uważnie forum od dłuższego czasu ponieważ jestem zainteresowany kupnem tego samochodu... kocham go odkąd po raz pierwszy ujrzałem tę piękną sylwetke w gazecie motoryzacyjnej... dla niektórych naleśnik, bezkształtna masa, kupa złomu a dla mnie przepiękna konstrukcja, wynik wspaniałomyślności człowieka :P Mianowicie, pochodze z wrocławia, wokół mnie mieszkają dwie osoby z tego forum bodajże olejus i trolu a wiec pomyślałem że można by było sie jakoś spotkać w celu doradzenia czegoś konkretnego i przedstawienia tak po krótce na co zwrócić uwage przy kupnie bo podkreślam, że już w tygodniu wyruszam na poszukiwania... pozdrawiam wszystkich mam nadzieje, że już za tydzień bede mógł sie pochwalić swoją bunią :P

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Witam na Forum :)
    Wow, w tydzień chcesz namierzyć i kupić ten "jedyny" egzemplarz?? :shock: Czy masz już coś upatrzonego?
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Mam generalnie kilka opcji... może uda mi sie do szwajcarii z kumplem pojechać... a może posłuze sie jakimś złotym środkiem z polski... kilka sztuk już widziałem... ale w kazdą musiałbym jeszcze troszke włożyć aby wszystko było cacy :/ 2000-4000 minimum ... w jednym przednia zawiecha brak halogenów troszke pogienty zderzak... ale to nie problem mam znajomego dobrego mechanika w Trzebnicy z pewnością zrobi mi to po kosztach jeszcze zobacze... generalnie potrzeba mi jeszcze dużo informacji... bo cała rodzinka odradza mi tego zakupu, ale ja kieruje sie sercem nie rozumem ;] pozdrawiam z góry przepraszam za błędy jeśli jako takie się pojewiły :)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    237
    siemaneczko
    ;D

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Zastanawiam się również nad jakiś porządnym gazownikiem i rozsądną ceną założenia instalacji, jesli możecie to podajcie koledzy jakies namiary na dobrych fachowców... Byłem już na rogowskiej ostatnio z ziomkiem bo zakładał do omegi 2,5 v6 instalke... zdziwił sie bo w internecie widniała inna cena w w rzeczywistości krzyknęli mu jeszcze wiecej... a słyszałem od kilku osób,że porządnie to robią... w sumie mam jeszcze możliwość w trzebnicy ale koleś to robi we własnym garażu hehe dlatego mam wątpliwości. Choć przyznam że kolega założył staga 300 do tej omegi i juz drugi miesiac jeździ i nic sie złego nie dzieje :) W takim razie czekam na jakies informacje ...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    mam ładną 740i do sprzedania. Nie jest to super tania okazja ale wsiadasz i jedziesz i to pewnie.

    jak by co to pisz na priva to wyślę Ci link. Jest też w dziale sprzedam. Cenę masz tam podaną.

    Do Legnicy masz blisko. Zapraszam na kawkę.
    :D

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Jak byś chciał to zapraszam do Katowic, 1.5godzinki drogi, kupisz nie kupisz a przynajmniej sobie zobaczysz i będziesz więcej więdział na temat E38..

  8. #8
    Witaj kolego jak chcesz namiary na dobrego gazownika to pisz na priv ja zalozylem jakoś 3-m-ce temu i cały czas bajka tak samo szwgier zalożył u tego samego magika i jest zadowolony. Instalacja to BRC super Polska a nie jakas włoska kiszka. Pozdro.

  9. #9
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Witam i pozdrawiam. :)
    Dreams from Dreams - 7er...

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Mam generalnie kilka opcji... może uda mi sie do szwajcarii z kumplem pojechać... a może posłuze sie jakimś złotym środkiem z polski... kilka sztuk już widziałem... ale w kazdą musiałbym jeszcze troszke włożyć aby wszystko było cacy :/ 2000-4000 minimum ... w jednym przednia zawiecha brak halogenów troszke pogienty zderzak... ale to nie problem
    Witam :)

    Jak na początku wygląda, że musisz włożyć 4000 - przemnóż to co najmniej x2 :) chyba, że masz niewielkie wymagania względem swojego wozu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •