Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: Naprawa przepływomierza

  1. #41
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    No to ja się też dopiszę :-) to samo mam,przypadłość dość mało uciążliwa ale wszystko nowe,brak bledów .... silnik lekko nie równo pracuje...czyli doloty i jakiś weżyk sprawdzić?

  2. #42
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    33
    BMW
    e32 740i
    Skąd
    Legnica
    Również podpinam siie do tematu, szarpanie jak przy wypadaniu zapłonów, kabelki, świece, kopułka, palec, wymienione problem nadal występuje, jednak gdy podepnę sie pod komputer gazowy i wejde w podgląd czasów wtrysków i włącze oscyloskop wyraźnnie widać jak wykres podskakuje równo z szarpnięciami silnika, od paru miesięcy śmigam na samej benzynie z odłączoną instalacją lpg i szarpanie nie ustępuje

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    263
    BMW
    525tds chip touring e32 M30B35
    Skąd
    Nadarzyn
    maciek u mnie szarpało na pb też więc może Ty masz problem z LPG. ja na lpg zrobiłem może 400km tak samo jak to auto więc u mnie to na 100% nie lpg

  4. #44
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    33
    BMW
    e32 740i
    Skąd
    Legnica
    Cytat Zamieszczone przez godles Zobacz posta
    maciek u mnie szarpało na pb też więc może Ty masz problem z LPG. ja na lpg zrobiłem może 400km tak samo jak to auto więc u mnie to na 100% nie lpg
    ale ja mam narazie wyciętą instalacje i wszystko odłączone i śmigam tak juz pare miesięcy i problem nie ustaje. Moje podejrzenia padają jeszcze na czujnik położenia wału, wyciągnięty łańcuch( co jest raczej mało prawdopodobne) lub walniięty komputer.

  5. #45
    Początkujący Użytkownik Awatar Klikers
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    34
    BMW
    E32 730i R6 1989
    Skąd
    Chrzanów / Gliwice
    Witam, mam pytanie do kogoś kto sprawdzał zmiany rezystancji przy wychyleniu klapy przepływomierza.
    Jak u was się ona zmienia, czy przy wychylaniu klapki rośnie przez cały zakres wychylenia aż do maksymalnego otwarcia?
    Pytam ponieważ u mnie na obu przepływkach jakie mam podczas przesuwania klapki od pozycji zamkniętej do maksymalnego otwarcia rezystancja początkowo wzrasta następnie raz rośnie raz spada a pod koniec zakresu spada do wartości podobnej jaką ma na samym początku gdy klapka jest zamknięta.
    Co do wartości rerzystancji to przy zamkniętej klapce jest to ok. 0,55 kOhma, przy maksymalnym otwarciu na pierwszej przepływce jest 0,5, na drugiej 0,3 kOhma. Maksymalne wartości są mnie więcej w środku zakresu: na pierwszej ok 0.8 kOhma, na drugiej ok 2,1 kOhma.
    Czy takie zmiany rezystancji są prawidłowe?
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •