Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: OBC co to za ikonka?

  1. #11
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,646
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    ja dostalem sie do gonga, demontujac schowek kierowcy (nie wiem czy Ty masz ten schowek), gong tak jak kolega marek1123 napisal, jest umiejscowiony na gornej obudowie wneki na nogi kierowcy, czarna puszka, dochodza do niej dwie wtyczki, nie wiem tylko dlaczego jak masz swiatla wlaczone i otworzysz drzwi to nie masz komunikatu "Licht an?"

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar NegroEG
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    363
    BMW
    E32
    Skąd
    Elbląg
    Blog
    15
    u mnie tez nie ma tego komunikatu swiatla z mijania zmienia tylko na pozycyjne i tyle gongu nie slysze chodz w innych sytuacjach dziala

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    a swiatlo ci gasnie po zamknieciu drzwi samo bo moze masz krancowke uszkodzon

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Megablast73
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    124
    BMW
    E32 730iA 1993 M60B30
    Skąd
    Warszawa
    Zeby ten gong sie odezwal zostaw wlaczone swiatla i otworz drzwi i nastepnie wylacz stacyjke -wyjmij klucz.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar NegroEG
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    363
    BMW
    E32
    Skąd
    Elbląg
    Blog
    15
    nic takiego sie nie dzialo aktualnie mam złamaną tą końcówke czujnika i odłączyłem wtyczkę od czujnika drzwi bo zabardzo w czasie jazdy krzyczalo że mam otwarte (drzwi kierowcy) może ktoś przeprogramował niewiem jeszcze pod komputer nie podłączałem mojej niuni ale w najbliższym czasie to nastąpi ;)

  6. #16
    Początkujący Użytkownik Awatar Cienki2225
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    24
    BMW
    E32 730i M30
    Skąd
    Radom
    ja juz chyba wiem co bylo u mnie . jak pisalem wczesniej nie bylo dzwieku i komunikatu , a teraz mam i dzwiek i komunikat , wymienilem poprostu zegary ( licznik ). i jest teraz jak trzeba .;)!!

  7. #17
    Początkujący Użytkownik Awatar RWD
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    41
    BMW
    E32 735i
    Skąd
    Los Santos
    Tak dokładnie bd jak napisał kolega Cienki2225 :D . Nie każdy licznik ma taka funkcje że jak się zostawi włączone światła to wyświetli Licht an. Mi wszystkie dźwięki działają lecz Licht an nie wyświetla . Kiedyś jak podmieniłem licznik to wyświetlało . Także podejrzewam że od 87 do 89 nie wszystkie liczniki miały taką funkcję.:D

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    159
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Łódź
    te gongi chyba nie sa wspólne bo mi nie ryczy jak światła zostawię natomiast przed pełną godziną oraz jak mam limit ustawiony to też "bimba" :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •