Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [video] WEJŚCIE AV

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416

    [video] WEJŚCIE AV

    MA KTÓŚ MOŻE SCHEMAT WEJŚCIA AV (lub wtyku), KTÓRE ZNAJDUJE SIĘ OD STRONY TYLNEJ KANAPY. Chodzi mi o podłączenie zewnętrznego urządzenia ale ono ma czinch i będę musiał sobie odpowiedni kabelek przelutować.

    Drugie pytanko jak będzie pracować w mono to na jednej stronie głośników czy po obu?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar pan.boczek
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    231
    BMW
    MINI COOPER S
    Skąd
    Bruksela
    co masz na mysli mowiac "schemat wtyku"? chodzi o to, ktoredy ten przewod biegnie z czym sie laczy?
    mam w domu (teraz jestem w robocie) BMW WDS (wirinig diagram system) i moge rzucic okiem.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    152
    bonopingwin :) jest do kupienia konwerter, przejścióweczka z chinch'ea na video jack'a :P http://www.allegro.pl/item315186784_..._pc_wieza.html 5 zł cyk i cześć i już jest :) http://www.allegro.pl/item318785711_..._lezka_3m.html a tu 16,90 3x chinch na 1 jack :) po co schemat wiercić, lutować i cudować :P Pozdro!

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    dzięki za radę. Mam pewnego plana i jak się uda to wrzuce do zrób to sam. Ale jak się uda...

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez bonopingwin
    dzięki za radę. Mam pewnego plana i jak się uda to wrzuce do zrób to sam. Ale jak się uda...
    Ja osobiście trzymam mocno kciuki :)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    152
    OK. No problem. No ja również trzymam kciuki :) zżera mnie ciekawość bo chce dvd podłączyć pod 16:9 ale chcę z dźwiękiem stereo :)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    Nadal szukam schematu wejścia av przy kanapie. Problem polega na tym, że z odtwarzacza wychodzą mi trzy czincze (konkretnie kabel zakończony wtykiem a nie gniazdem - wtyki męskie : 1 video i 2i3 audio). Muszę przelutować kabelki ale bez schematu kiepsko to widzę...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •