Poka¿ wyniki od 1 do 5 z 5

W±tek: O¶wietlenie kabiny oraz czujnik drzwi zale¿ne od d¼wigni zmiany biegów? Problem

  1. #1
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Marcin-e32
    Do³±czy³
    Sep 2007
    Posty
    556
    BMW
    E32 '92 735i
    Sk±d
    Poznañ

    O¶wietlenie kabiny oraz czujnik drzwi zale¿ne od d¼wigni zmiany biegów? Problem

    Cze¶æ,

    Dzisiaj rano pojawi³ siê ma³y problem w aucie. Wchodzê do samochodu, o¶wietlenie siê zapla, wk³adam kluczyk, przekrêcam a tu nagle dyskoteka - wszystkie ¶wiate³ka o¶wietlenia zaczê³y zapalaæ siê i gasn±æ. Trwa³o to przez dobr± chwilê i siê ustabilizowa³o.

    Kolejna ciekawostka, na P ¶wiec± siê wszystkie ¶wiat³a o¶wietlenia kabiny ca³y czas, po przesuniêciu na R - gasn±. Na N znowu siê ¶wiec±, na D - gasn±.

    I jeszcze jedna ciekawostka - pojawi³ siê problem z czujnikiem zamkniêcia drzwi - drze siê, ¿e nie s± zamkniête.

    Oczywi¶cie wszystkie problemy pojawi³y siê dos³ownie w jednej chwili - nigdy wcze¶niej nie mia³em podobnego prze¿ycia. Wczoraj wieczorem by³o ok, dzisiaj rano disco ;-)

    Jakie¶ pomys³y? :-)

    Pozdrawiam,
    Marcin

  2. #2
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar ManiacDrifting
    Do³±czy³
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Sk±d
    Bikini Dolne
    Wygl±da to na jakie¶ zwarcie ale prawdê mówi±c nie wiem co poradziæ.
    Nie wiem czy modu³ komfortu akurat za to odpowiada bo je¶li tak to usterka mo¿e byæ w nim

  3. #3
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Do³±czy³
    Jan 2011
    Posty
    2,646
    BMW
    e2431gt
    Sk±d
    in±d
    Blog
    14
    ja stawialbym na slizg na slupku drzwi, mowie o plastikowym czarnym elemencie dokreconym do slupka, zapadka drzwi przy zamykaniu wchodzi w ten element i dociska slizg. zobacz czy ten slizg pracuje lekko i czy sie nie ukruszyl.
    ja mialem podobna sytuacje w e36, ten dzyndzel sie ukruszyl i mialem disco inferno

  4. #4
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Marcin-e32
    Do³±czy³
    Sep 2007
    Posty
    556
    BMW
    E32 '92 735i
    Sk±d
    Poznañ
    Sprawdzi³em element w s³upku - jest ok, chodzi lekko i nie ukruszy³ siê.

    Prawda jest taka, ¿e nie wiem za co siê zabraæ. Co my¶licie o module komfortu, czy to mo¿e byæ jego sprawka?

    Pozdrawiam,
    Marcin

  5. #5
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar NegroEG
    Do³±czy³
    Sep 2010
    Posty
    363
    BMW
    E32
    Sk±d
    Elbl±g
    Blog
    15
    zaj¿yj pod kanapê tylna za fotelem która¶ z kostek musia³a Ci uciec z miejsca przeznaczenia. U mnie by³o podobnie z tym ¿e wycieraczki te¿ nie chcia³y dzia³aæ

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •