Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 107

Wątek: BIALA PERLA 20"

  1. #61
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Obowiązkowo trzeba ją trochę zglebić :) Przerwa między kołem a nadkolem rzuca się w oczy.

    noi te lampy takie trochę przesadzone ale jakto mówią od wieków "Des gustibus est non disputandus"

  2. #62
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89
    witka tede!widzialem dzisiaj powtorke opt i jaki sprzecik masz w swoim autku musze powidziec ze robi niezle wrazenie w czesciach a co dopiero po wlozeniu do auta.troche bedzie wiecej warzyla ale co tam.ta moc, monitory i metry kabli.pozdro z WRC!!!
    BMW !!!

  3. #63
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    40
    witam
    kilka razy mijalem Cie w wawce.
    ZAWSZE, ZAWSZE z komora przy uchu
    i poco bylo zestaw glosnomowiacy? skoro wycwiczyles umiejetnosc jazdy z gsm haha:)

    betka ladna. niestandardowa. chcialbym zobaczyc twoja i moja obok siebie na zdjeciu
    2 generacje. 2 odmienne style, black & white
    perła i czarna locha hahah:)

    fotki wnetrza please. i o jakim sprzecie koledzy mowili?
    http://www.7er.pl/forum/viewtopic.php?t=302
    _______________________
    Skazany na siedem...

  4. #64
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Kurtka mnie tak nie witano....

  5. #65
    7ka
    Gość
    nie kazdy nasz post na twoj temat byl pozytywny :? ... wiadomo kazdy robi auto dla siebie ..

    moglbym zadawac wiele pytan

    czemu gosc taki jak ty ktory ma $$$ kupuje takie badziewne lampy...

    czemu gosc taki jak ty ktory prowazi program tv o tuningu nie zglebuje sobie auta..przeciez to raczej podstawa,tym bardziej ze masz duze szczeliny...

    ogolnie nie bardzo wiedzialem czy ty to ty...


    Witam :]

  6. #66
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Mysle ze o gustach sie nie dyskutuje i na tym sie trzeba skupic bo jest pare dziwnych mixów na Twojej 7 które do niej srednio pasuja..

    Takie pytanie bo raczej zadko ogladam OPT czy pomysł na ten "tuning" czyli dobór felg lamp itp to Twój suwerenny pomysł czy masz moze jakis podpowiadaczy?

    pzdr

  7. #67
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    63
    Siemka

    Co do samochodu to moim zdaniem to podchodzi pod wiejski tuning :razz: . Wiadomo że o gustach się nie dyskutuje. Popieram kolege 7ke że taki gość jak Tede z taką ilością kasy powinien jeżdzić naprawde wypasioną furą i prowadzący program o tuningu powinien wiedzieć coś o dobrym stylu. No nic ale to jest moje zdanie.

    Witam jeszcze raz.

  8. #68
    panowie wrzucicie juz na luz ? skoro sie nie dyskutuje nie dyskutujmy ..

    Witamy TEDEGO jako czlonka i fanatyka bmw7 :) i niech tak juz zostanie ..

  9. #69
    drodzy koledzy fani bmw 7,

    faktycznie o gustach sie nie dyskutuje ale... ja naprawdę z chęcią dowiem się w którym momencie tego auta jest to wieśniactwo:) i tak tego nie zmienię bo mi się podoba i to mi się ma podobac ale z wielką chęcią zgłębię tą tajemnicę. chciałem mieć siedem inne niż wszystkie które mijam na ulicach i tak się stało a lampy, zwłaszcza przednie wiele mi w tym pomogły. No i poza wszystkim, pamiętajcie że jestem zdeklarowanym wieśniakiem:)))

    co do obniżenia to uwierzcie, że jak jadę we czterech z moimi równie "małymi" kolegami to jest to absolutnie zbędne, bo glebiszce jest totalne!!:))))

    co do zdjęć środka to niestety brak mi atrakcyjnych na podorędziu ale odsyłam do najnowszego magazynu GT, w którym jest ich kilka

    ps. no i wcale nie mam mnóstwo $$$$ bo wtedy założylbym forum RRphantom.pl :)))


    pozdro740

  10. #70
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    273
    BMW
    brak
    Skąd
    niemcy
    Witam i pozdrawiam !!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •