Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Zestawy Bi-xenon

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    36
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    FZ
    a ja chcialem bi-xenon z tej jednej soczewki co sa :P

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    64
    Podepne sie pod temat, nie mam ksenonow i tak mi chodzi po glowie zeby je zamontowac , spryskiwacze lamp sa ale nie ma samopoziomowania, czy jest sens?
    Jak jest sens to Adam, widze ,ze znasz budowe soczewek,beda jakies problemy jak poruszam sie w UK (wiazki swiatel padaj odwrotnie) z montazem, czy to tylko kwestia zamiany soczewek miejscami?

  3. #13
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez kaczyy2
    a ja chcialem bi-xenon z tej jednej soczewki co sa :P
    Zgadza się rozumiem tylko że chodzi mi o to żebyś kupił same soczewki takie jak na tej aukcji bez tych xenonów i do samych soczewek dokupił np. zestaw xenon HID z żarówkami D2S i zamontował je w takich soczewkach.
    Takie zestawy HID są gabarytami zbliżone do oryginału i główka na żarówkę napewno się zmieści w lampie a i cena jest w miarę przystępna.

    W skrócie:
    takie soczewki:
    http://www.allegro.pl/item308574478_...on_ksenon.html
    a taka musi być oprawka na żarówkę:
    http://www.allegro.pl/item306118086_...on_xenony.html

  4. #14
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez biemdabljufan
    Podepne sie pod temat, nie mam ksenonow i tak mi chodzi po glowie zeby je zamontowac , spryskiwacze lamp sa ale nie ma samopoziomowania, czy jest sens?
    Jak jest sens to Adam, widze ,ze znasz budowe soczewek,beda jakies problemy jak poruszam sie w UK (wiazki swiatel padaj odwrotnie) z montazem, czy to tylko kwestia zamiany soczewek miejscami?
    Oczywiście że jest sens, samopoziomowania nie ma ale alternatywą jest ręczna regulacja (potencjometr) którą napewno posiadasz i w miarę potrzeby korygujesz ustawienie świateł.

    Soczewki UK różnią się niestety budową od EURO właśnie przesłoną i jeżeli nie zależy ci na Bixenonie to nie powinno być większych problemów z kupnem całych lamp od "anglika".

    Zdjęcia akurat soczewki BiXenon

    EURO


    UK

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •