Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: [pozostale] Shadowline comeback....

  1. #21
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    o cholerka to poszedles ladnie po bandzie :D

    Lakierowal lakiernik czy sam lakierowales ?
    musialem zdrapac ten chrom...na zderzakach pod chromem jest bialy plastik,schodzi platami,do tego uzylem skrobaczki do lakieru...ramki na oknach to niestety metal czyli prawdziwy chrom..tutaj skrobaczka nawet nie miala sensu..wiec wiertarka ze szczotka itp...do zywego praktycznie...listwy na drzwiach lekko zmatowilem .. wszystko zrobilem sam.. ;)

    Dokładke mi sprzedasz...
    hehe,okej cos wymyslimy ;) ale powiem szczerze ze z dokladka jest mega wyglada nizej..i raczej obnizac juz nie bede..

  2. #22
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Jednak M-ki to klasa sama w sobie, a brejtki - chyba Anatol zapodał linka na srebrnej też całkiem miło się prezentują...
    Shadow hmmm mnie raczej nie pasi ale to już każdy może wybrać coś dla siebie ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    Super! Powiem Ci robi wrazenie na tych felach! Sam nad takimi mysle!!! Kupiles oryginaly bbsa czy podrobki? Piekna ta Twoja..... bacia :)
    7ka....a co tam na ostatniej fotce Twoja zona do nas pokazuje? :x hi hi hi :D

  4. #24
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Pozdrawia nas :what:

  5. #25
    7ka
    Gość
    wiesz jakie sa kobiety... ;)

    sa to orginalne BBS przod 8,5J ET12 tyl 9,5J ET28 opony przod 255/40/19 tyl 285/35/19 przednie ET jest tak odsadzone ze wyglada to mega.. na tyl chyba zapodam 1,5cm dystans.. strasznie podobaja mi sie te felgi :D

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    moim skromnym zdaniem jest bardzo ladnie, ale opuscic jeszcze troche przod by nie zaszkodzilo bo jest duza szpara pomiedzy kolem a nadkolem... to jest wlasnie to o czym zawsze mowie i dlaczego polecam 245/45/19 i 275/40/19 ;)

  7. #27
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Qbek
    moim skromnym zdaniem jest bardzo ladnie, ale opuscic jeszcze troche przod by nie zaszkodzilo bo jest duza szpara pomiedzy kolem a nadkolem... to jest wlasnie to o czym zawsze mowie i dlaczego polecam 245/45/19 i 275/40/19 ;)
    przerwa to dokladnie moj srodkowy paluch tam sie miesci.. rozwazam obnizenie o max 1,5cm jeszcze ale sam nie wiem...

    tak wiadomo te opony co podajesz bardziej wypelniaja nadkole...ale profil 45 robi swoje,dla mnie za duzy i optycznie lepiej wyglada niski profil...a do tego jesli zalozysz rozmiar e65 auto 2cm jest wyzej..wiec wtedy bedziesz borykac sie z tym ze masz duza przerwe ale miedzy progiem,zderzakiem a ziemia..a chyba ladniej wyglada jak jest niski profil oraz blizej ziemi ;)

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    Mailem takie same w swojej 540
    :D

    Zajebiste sa te fele. gartuluje wyboru!!!

  9. #29
    7ka
    Gość
    a to ty.....

    mega szacun to byla jedna z najladniejszych e34 jaka widzialem ;)

  10. #30
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    szacun za auto i za ta sesje!

    pzdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •