Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Webasto jak zdemontować

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar klimas70
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    62
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    SZCZECIN

    Webasto jak zdemontować

    Witam szukałem ale nic nie znalazłem. Mam takie pytanie jak zdemontować webasto chodzi mi o to gdzie są śruby i co muszę zdjąć aby się do niego dostać?? i jeszcze czy trzeba po podłączeniu drugiego podłączyć pod kompa i coś zatwierdzać itp:
    klims

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa
    webasto jest za nadkolem plastikowym po stronie kierowcy ,najlepiej mieć auto na podnośniku jest najwygodniej i najbezpieczniej ...zdejmujesz kolo odkręcasz cały plastik i masz piec webasto, odkręcasz tłumik zdejmujesz wąze od wody wyleje sie trochę, potem trzeba napełnić układ i odpowietrzyć, odkręcasz śruby mocujące webasto i przesuwasz o ile pamiętam do komory ono jest na gumach powinno zjeść...po pierwsze najpierw powinieneś podłączyć webasto pod kompa...nie wiem jaka masz usterkę....

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar klimas70
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    62
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    SZCZECIN
    Dziękuje kolego sprawdziłem pompę na krótko i chodzi a podłączony do pieca nie, udało mi się je odpalić ale świeca była na krótko i poszło bez pompy, więc pozostaje sterownik. kupiłem na allegro drugie i chcę je sprawdzić i jedno pytanie gdzie znajduje się odpowietrznik bo jak się zabiorę za robotę to będe musiał odpowietrzyć a czasu mało i zimno
    klims

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa
    szczerze odradzał bym ci teraz grzebanie przy tym jesli nei masz warunków...u mnie tez kuleje sterownik, ale silnik dogrzewa i narazie tego nie ruszam, wywala rożne błędy jak chce żeby grzało w środku...jest gościu co regeneruje te sterowniki koszt 150zl ale ja wykręcę dopiero jak aura sie poprawi ..trzeba odpowietrzać cały układ chłodzenia dokładnie nie wiem co i jak wiec nie pomogę..

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •