Może ktoś spotkał się z takim zjawiskiem: Auto to 728 po-lift 99 rok, nawigacja 4:3 philips bez zmieniarki. Problem jaki się objawia od początku posiadania tego auta to brak możliwości sterowania przyciskami na radiu, działa tylko pokrętło ciszej głośniej oraz prawe pokrętło którym można najeżdżać na wyświetlone na ekranie stacje (wyświetlacz wyświetla ) ale nic tym pokrętłem nie mogę zatwierdzić. Sterowanie z kierownicy działa poprawnie i przerzuca stacje, przewija kasetę itd ( po włożeniu kasety nie da się jej oczywiście wyjąć bo przycisk nie działa ). Co zrobiłem, wymontowałem wyświetlacz wyczyściłem, prze lutowałem co się dało. Wyjąłem graty z bagażnika ( druga cześć radia, bm, tuner radiowy czy jak to się nazywa, przekaźnik ) Prze lutowałem co się dało i jedyny plus tej walki to to ze wcześniej zdarzało się ze radio po przekręceniu klucza zapalało się, wyświetlacz pokazywał ale nie było dźwięku ( po kilkukrotnym przekręceniu klucza na zapłon dźwięk powracał ) winne temu były popękane luty na bm24, przynajmniej tak mi się wydaje. Jeśli macie pomysł co to jeszcze może być albo mieliście taki problem i udało się go rozwiązać to proszę pisać.