Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: czy ktos wie ??

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska

    czy ktos wie ??

    chcialbym was zapytac czy zaslepka tam gdzie sa przelączniki z pdc i podgrzewania przednich foteli jest demontowalna jesli tak to jak i ile miejsca jest za nia bo mam szyderczy pomysl i jak mi sie uda to bedzie cos nowego w e38 ( przynajmniej moim ) ;)

  2. #2
    Vip Vip Awatar AdamBMW
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    602
    BMW
    BMW 740i Individual E38 98', BMW 745i E23 85'
    Skąd
    Warszawa
    Wyciągnąć można jak najbardziej tylko że ile jest miejsca to niestety niewiem, musisz sam sprawdzić jak już go zdemontujesz.


    Może napomkniesz delikatnie coś o swoim planie :D :D :D

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    nie chce sie zabardzo zdradzac ale pewno juz nie zdaze ze wzg finansowych do 9 bo koncze lekki tuning audio wiec pewno juz tego w tym miesiacu nie zrobie bo jak to bywa w zyciu zona zazdrosna o moja niunie ;) i twierdzi ze w becie wiecej inwestuje i bardziej pieszcze niz ja ;) hahah. plan polega na tym zeby zrobic niezle dvd i mp3 w e38 nie mozliwe prawie to bylo bo zawsze cos, ale szperalem szperalem i znalazlem. znalazlem player dvd/mp3/xvid/vcd/cd/mp4 bez wzmacniacza itd o wymiarach i tu uwaga 2,5cm wysokosci zewnwtrzny panel :D i tu sie otwieraja mozliwosci poniewaz nie mam grzanych foteli i pdc itd nie mam tam zadnych klawiszy :D wyrzucajac zaslepke albo ja przerabiajac otrzymam (tak mysle - trzeba glebokosc wneki sprawdzic) niezle miejsce montarzowe na ten player. podlacze go przez transmiter mmi do systemu audio w aucie a wizje wyprowadze najpierw na jeden 10" monitor po srodku moze tez podlacze odrazu kamere cofania, a w pozniejszym terminie dwa lcd do zagłówkow i w tym momencie mam juz chyba pelny multimedialny zestaw w mojej niuni oprocz konsoli do gier hahaha ale to moze jak dzidzi dorosnie bo becia za duza troszke zeby z tylnich siedzen prowadzic ;) co myslicie bedzie ladnie czy do chrzanu ?

  4. #4
    tez mialem ten odtwarzacz dvd w rekach :)

    Niestety ja jednak mam tam klawisze wiec bylo to problemem dosyc wielkim :)
    Aktualnie swoj mam w malym schowku ale bede przenosic do wiekszego .. :)

    Montuj montuj urzadzonko sie sprawuje swietnie ..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •