Strona 15 z 19 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 184

Wątek: Szlachetna paczka 2010

  1. #141
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    I napiszcie jakieś porządne sprawozdanie na nasz przyszły Portal :)
    Gra muzyka

  2. #142
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Cytat Zamieszczone przez olejus Zobacz posta
    Damian będę na Ciebie głosował w wyborze użytkownika roku 2010 !! :)
    Lubię to! :victory: Ja też :)

  3. #143
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Naprawdę super ;) A to dopiero początek...-mam nadzieję!!! ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  4. #144
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Cytat Zamieszczone przez olejus Zobacz posta
    Damian będę na Ciebie głosował w wyborze użytkownika roku 2010 !!
    Hehe ale chyba nie ma takich wyborów :) A po drugie wielkie słowa uznania należą się Basi :)

    Cytat Zamieszczone przez WojtekD Zobacz posta
    I napiszcie jakieś porządne sprawozdanie na nasz przyszły Portal
    To będzie też zadanie Basi :)

  5. #145
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Cytat Zamieszczone przez damian23zgc Zobacz posta
    To będzie też zadanie Basi :)
    zatłukę normalnie :D czekaj Ty!

  6. #146
    I am sentenced to E32 Vip Awatar Dawid86
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    255
    BMW
    BMW 730i E32 M30B30 10.93r.
    Skąd
    Katowice
    Naprawde bardzo dobrze zorganizowana akcja :) Damian i Basia naprawde spisaliscie sie na medal :) Pomoc takim rodziną a szczególnie dzieciom jest bezcenna :) Mam nadzieję że w przyszłym roku będzie jeszcze wiecej pieniedzy i prezentów a co do powtórnej pomocy tej rodzinie jestem jak najbardziej za :) I czekamy na sprawozdanie :)Podziękowania również dla wszystkich osób, które tą akcję wspierały :)
    Ostatnio edytowane przez Dawid86 ; 25-12-2010 o 17:57
    BMW 7 FOREVER
    Cars are my drugs.

  7. #147
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Chciał bym abyście wszyscy przeczytali meila którego dostałem w związku z akcją i przekazaniem paczki. Mnie aż serducho stanęło na chwilę a dotyczy nas wszystkich

    " Drogi Darczyńco!

    Dziękujemy Ci za Twoje wielkie serce!!! Pomagają ludzie, nie rzeczy. Twoje prezenty to promień nadziei dla rodzin w potrzebie i szansa na wyrwanie się z beznadziei.
    SZLACHETNA PACZKA to system pomnażania dobra. Twoje dobro już działa i się pomnaża. W obdarowanych, wolontariuszach i dobroczyńcach. W tych wszystkich, którzy zobaczyli jak działa koło dobroci i chcą się do niego włączyć. Twoje dary to wielkie świadectwo miłości. To nie pomoc z tego, co zbywa, ale dar wrażliwości, zaangażowania i dawania nadziei. Dziękujemy.

    Wierzymy, że najpiękniejszym podziękowaniem są nie słowa, ale gesty.

    Dziękujemy Ci za przekazanie rodzinie PACZKI oznaczonej numerem DOL-009712 !


    * Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:
    Kiedy weszliśmy do domu, dzieci grzecznie siedziały w pokoju z babcią. Patrząc na ich twarze widzieliśmy zaciekawienie i narastające zdziwienie, kiedy pojawialiśmy się z kolejnymi, kolorowo opakowanymi paczuszkami w ich małym pokoju. Wkrótce paczki zapełniły całą podłogę! Rozpakowywanie rozpoczęło się od pudełek z bucikami, które okazały się strzałem w 10. Wszystkie pasowały jak trzeba, a dzieci z chęcią je mierzyły. Nie zdążyliśmy się zorientować, kiedy dzieci zaczęły się rozkręcać i ochoczo się do nas uśmiechać. Pomagały w rozpakowywaniu kolejnych prezentów. Kolejny strzał w 10! Karty bakugan i 2 zestawy klocków LEGO! I jeszcze lalka dla Paulinki. Dziewczynka szybko pobiegła do swojego pokoiku szukać jakiegoś pudełeczka na ubranka dla lalek. Największy uśmiech, nieco starszej Karoliny, wywołały puzzle i książki. Karolina uwielbia układać puzzle i czytać. Kiedy dzieci zobaczyły ten ogromny zapas zeszytów były oszołomione ich ilością ;) Bloki i piórniki wywołały kolejne poruszenie. Oba misie tak spodobały się Paulince, że nie wiedziała, na którego się zdecydować i zaczęła tulić obydwa. Były takie milusie w dotyku. Kiedy przyszła kolej na ubrania, dziewczynki chętnie przymierzyły kurteczki. Okazało się, że kurteczki są w ich ulubionych kolorach. Ciepły misio na kapturkach otulił buźkę Paulinki, której nieśpieszno było zdejmować tak śliczną kurteczkę. Pani Jadwidze bardzo spodobał się komplet 2 poduszek i kocyków w ładnym zielonym kolorze. Kiedy dzieci dotarły do kartoników z jedzeniem szybko (ale z pewnym trudem, ponieważ były ciężkie) odstawiły je na bok, mówiąc "a to jedzenie dla mamy" :D Starannie zachowane z opakowania logo 7er.pl Pani Jadwiga zostawiła sobie na pamiątkę. Uśmiech dzieci i mamy patrzącej na ich radość poruszył nasze serca. Kiedy wychodziliśmy ciepło żegnani życząc sobie kilkukrotnie wszystkiego dobrego i wesołych świąt, wiedzieliśmy, że to nie jest nasza ostatnia wizyta w tym domu...
    * Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
    Bardzo Wam kochani dziękuję za zaangażowanie w pomoc tej Rodzinie. Dzięki Wam będą mieli odrobinę radośniejsze Święta. Serdecznie dziękuję za miłą, owocną i konkretną współpracę, mimo, że trwała bardzo krótko. Stanęliście na wysokości zadania! To był jeden z najpiękniejszych prezentów jakie widziałam, ponieważ podarowaliście Państwo nie tylko rzeczy materialne, ale także Wasze serca pełne życzliwości i ciepła. Muszę przyznać, że ogromne wrażenie wywarło na mnie to, że dzieci dostały i kurtki i buciki i przybory szkolne i zabawki, których było więcej niż zapisane było w potrzebach Rodziny :) Jestem zaskoczona niezwykłym zaangażowaniem jakie włożyliście Państwo w stworzenie tej paczki. Nawet logo Klubu i adres strony internetowej zamieszczony został na starannie zapakowanych pudełkach :) Z całego serca dziękuję!
    * Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
    Nie umiem opowiedzieć słowami swoich wrażeń, one są w sercu i nie potrafię ich przekazać nawet na papier. Bardzo dziękuję z dziećmi, za wszystkie rzeczy, które otrzymaliśmy w SZLACHETNEJ PACZCE. Będziemy o tym pamiętać bardzo długo i mile wspominać to wydarzenie. Sadzę, że dobroć, którą okazujecie dzieląc się z innymi ludźmi nigdy nie zostanie nienagrodzona. Życząc Państwu zdrowia i błogosławieństwa na Święta Bożego Narodzenia i cały przyszły rok dzielimy się z Państwem opłatkiem wigilijnym jak z ludźmi bardzo bliskimi naszym sercom. Dziękujemy!!! "
    Ostatnio edytowane przez damian23zgc ; 23-12-2010 o 12:07

  8. #148
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Czytałem ze ściśniętym gardłem i pełen pozytywnej energii :)
    Gra muzyka

  9. #149
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Wooooowwwww.....jestem w szoku....ale tekst!....
    ja wymiękłem...normalnie na raz nie da się przeczytać...muszę teraz dojść do siebie!

  10. #150
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Na poczatku tej akcji miałam mieszane uczucia że nie wypali i bedzie wstyd jechac z tak malusią paczuszką Teraz widze ,że wielu jednak się zaangażowało w tak zaszczytny cel . Damian dzieki za wrzucenie tego maila . Nic więcej nie da się powiedziec bo , bo wzruszenie łapie za gardło :D
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •