Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 27

W±tek: E23 opinie

  1. #1
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar artur677
    Do³±czy³
    Jul 2011
    Posty
    467
    BMW
    Jakie¶ jest ;)
    Sk±d
    Miêdzychód

    E23 opinie

    Siema,nie wiem ile jest na forum u¿ytkowników E23 ale chcia³bym ich zapytaæ o ten w³a¶nie model.Chodzi mi o ogólne informacje gdzie zagl±daæ w razie zakupu.S³abe punkty blacharskie,bol±czki,taki instrukta¿,je¶li chodzi o silnik to chyba wiem ale te¿ poczytam.
    Mam 7, kiedy¶ mia³em 7 no i pó¼niej te¿ bêdê mia³ 7

  2. #2
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Hmm tez jestem ciekaw - chocia¿ ja bardziej chcê kupiæ aby jechaæ w niedziele do ko¶cio³a, a ¿e raczej nie chodze tam to hmm no fajnie bêdzie POPACZEÆ !

  3. #3
    Vip Vip Awatar ttrol
    Do³±czy³
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Sk±d
    Zgorza³a/Warszawa
    Stare dobre BMW, czyli w zasadzie najwa¿niejsza korozja, reszta do zrobienia, ale...

    Wszystko zale¿y jaki masz bud¿et, jak du¿y to i tak kupisz rodzynka, jak ma³y to jest bez sensu, bo auto jednak zbyt skomplikowane na odbudowy, a pewnie du¿o mniej czê¶ci ju¿ w ASO, nie mówi±c o zamiennikach.

    Wystarczy, ¿e poleci na przyk³ad jaki¶ modu³ sterowania klimy, z rozbiórki nie znajdziesz, to nie e32, a cena nowego to bêdzie kilka tysi, w latach siedemdziesi±tych koszt produkcji tak skomplikowanej elektroniki by³ kosmiczny.
    Ostatnio edytowane przez ttrol ; 28-12-2013 o 20:41
    pozdrawiam Bartek

  4. #4
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar sz4l0ny
    Do³±czy³
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Sk±d
    Kraków
    Istnieje opinia ¿e e23 jest mocno niedopracowane wzglêdem e32, zw³aszcza pod wzglêdem zabezpieczenia antykorozyjnego i sztywno¶ci nadwozia.

    Do sprawdzenia bardzo dok³adnie kielichy przód i ich okolice, oraz profile zakañczaj±ce górn± cze¶æ b³otnika z przodu.

    Wiêkszo¶æ tych aut ma tam bardzo zaawansowan± korozjê, lub wrêcz siê ³amie, czêsto kielichy z przodu siê rozchodz±.

    Pas tylny nale¿y do s³abych elementów, pod³oga baga¿nika i kopu³y amortyzatorów ty³.

    Znalezienie je¿d¿±cego i nie zgnitego e23 w cenie zakupu ~5 tys w obecnej chwili to troche nie³atwy trik.

    Kupowanie tego w okolicach dychy i tak oznacza remont, a samo auto jest niewarte wydatków rzêdu 20 tys, gdy¿ niewiele sob± reprezentuje dla kogo¶ kto nie ma personalnego sentymentu akurat do e23.
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #5
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Do³±czy³
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Sk±d
    DZG
    Tak jak kolega wy¿ej napisa³ kielichy to jest bolaczka. Co do kupna to nie do koñca siê zgodzê. Kolega ma do sprzedania w naprawdê swietnym stanie, zreszt± wystawialem tu na forum:http://7er.pl/showthread.php/33605-S...446#post399446

  6. #6
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    A jak z czê¶ciami ? Ogólnie dostêpne ?

  7. #7
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Do³±czy³
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Sk±d
    DZG
    Czê¶ci to ró¿nie, ale moim zdaniem da siê wszystko za³atwiæ :-) np. Nowa pompka paliwa
    jest bez problemu dostêpna i nawet nie droga. Da siê w sumie wszystko kupiæ. Je¶li kupisz auto nie pordzewiale i bez przygód to spokojnie i bez problemów d³ugo bêdziesz siê nim cieszyæ. Mo¿e zabrzmi to jak reklama, ale naprawdê mogê Ci poleciæ to auto z linka wy¿ej. Za naprawdê dobre pieni±dze i z ma³ym wk³adem zrobisz super auto i zarejestrujesz na ¿ó³te blachy. Fotele do tapicera, amortyzatory zmieniæ i rejestrowaæ. Potem ju¿ tylko cieszyæ siê z ka¿dego wyjazdu :-) pozdrawiam

  8. #8
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    http://suchen.mobile.de/auto-inserat...eatures=EXPORT To mi sie mega podoba, ale cena wrr

  9. #9
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Martynka
    Do³±czy³
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Sk±d
    Zabrze

  10. #10
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Szczerze to mniej mi sie podoba...

Podobne w±tki

  1. Wy¶cigowe E23
    Przez anjinsan w dziale Seria e23
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 20:47
  2. [e23] Witam
    Przez Bercik_e23 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 11-10-2010, 13:13
  3. [e23] Zduncio, to ja :))
    Przez zduncio w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 20-11-2009, 17:03
  4. [e23] Witam
    Przez albercik728 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 30-09-2009, 22:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •