Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 11 do 14 z 14

W±tek: Kasowanie inspekcji i nie dzia³aj±cy prêdko¶ciomierz.

  1. #11
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Do³±czy³
    Jan 2011
    Posty
    2,644
    BMW
    e2431gt
    Sk±d
    in±d
    Blog
    14
    To s± dwa akumulatorki NiCd. One s± wlutowane w p³ytkê za pomoc± p³ytek na ich koñcach, ZDJÊCIE.
    Sugestia przy ich wymianie - nie próbowaæ wlutowaæ nowych akumulatorków do p³ytek.
    Akumulatorki nie lubi± ciep³a i ulegn± destrukcji. Najlepiej wylutowaæ NiCdy razem z ich p³ytkami.

  2. #12
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Jun 2014
    Posty
    21
    BMW
    BMW E23 728i
    Sk±d
    Wroc³aw
    ok, bardzo dziêkujê za pomoc i za zdjêcie. Na pewno napiszê jak mi posz³o. Jeszcze raz wielkie dziêki.

  3. #13
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Jun 2014
    Posty
    21
    BMW
    BMW E23 728i
    Sk±d
    Wroc³aw
    Aktualizacja: po namowie kolegi elektryka jeszcze raz powtórzy³em procedurê kasowania inspekcji ( zworka na 1 i 7 pinie ) - przy zamkniêtych drzwiach, otwartych drzwiach ( bo gdzie¶ tak ponoæ by³o napisane ) - ze stacyjna na 1 i 2 pozycji . Próbowa³em kilka razy ale ostatecznie nic to nie pomog³o. Za kilka dni wsiad³em do auta i ku mojemu zdziwieniu, po przekrêceniu stacyjki zobaczy³em zielone diody które po odpaleniu silnika zgas³y. Czyli wszystko tak jak powinno byæ ( mo¿e poza tym ¿e nie za¶wieca siê 5 zielonych diodek a 3 ), ale w ka¿dym razie podczas jazdy nie ¶wieci siê nic na czerwono - co na chwilê obecn± mi wystarczy. Po kilku dniach sytuacja utrzymuje siê wiêc jest ok. Na pewno wrócê do tematu pó¼niej jak przywiozê drugi licznik i go rozkrêcê. Raz jeszcze wielkie dziêki za zainteresowanie tematem.

  4. #14
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Aug 2016
    Posty
    57
    BMW
    750i e38 740iL e38 735i E38 735iA e32 730i V8 e32
    Sk±d
    WO£OMIN
    A je¶li kto¶ stwierdzi,¿e potrzebne mu bêd± zegary to niech siê do mnie odezwie,bo mam 3 kpl.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •