Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka wyniki od 11 do 14 z 14

Wtek: Kasowanie inspekcji i nie dziaajcy prdkociomierz.

yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Doczy
    Jan 2011
    BMW
    e2439
    Skd
    ind
    Blog
    14
    To s dwa akumulatorki NiCd. One s wlutowane w pytk za pomoc pytek na ich kocach, ZDJCIE.
    Sugestia przy ich wymianie - nie prbowa wlutowa nowych akumulatorkw do pytek.
    Akumulatorki nie lubi ciepa i ulegn destrukcji. Najlepiej wylutowa NiCdy razem z ich pytkami.

Pocztkujcy Uytkownik
    Doczy
    Jun 2014
    BMW
    BMW E23 728i
    Skd
    Wrocaw
    ok, bardzo dzikuj za pomoc i za zdjcie. Na pewno napisz jak mi poszo. Jeszcze raz wielkie dziki.

Pocztkujcy Uytkownik
    Doczy
    Jun 2014
    BMW
    BMW E23 728i
    Skd
    Wrocaw
    Aktualizacja: po namowie kolegi elektryka jeszcze raz powtrzyem procedur kasowania inspekcji ( zworka na 1 i 7 pinie ) - przy zamknitych drzwiach, otwartych drzwiach ( bo gdzie tak pono byo napisane ) - ze stacyjna na 1 i 2 pozycji . Prbowaem kilka razy ale ostatecznie nic to nie pomogo. Za kilka dni wsiadem do auta i ku mojemu zdziwieniu, po przekrceniu stacyjki zobaczyem zielone diody ktre po odpaleniu silnika zgasy. Czyli wszystko tak jak powinno by ( moe poza tym e nie zawieca si 5 zielonych diodek a 3 ), ale w kadym razie podczas jazdy nie wieci si nic na czerwono - co na chwil obecn mi wystarczy. Po kilku dniach sytuacja utrzymuje si wic jest ok. Na pewno wrc do tematu pniej jak przywioz drugi licznik i go rozkrc. Raz jeszcze wielkie dziki za zainteresowanie tematem.

Pocztkujcy Uytkownik
    Doczy
    Aug 2016
    BMW
    750i e38 740iL e38 735i E38 735iA e32 730i V8 e32
    Skd
    WOOMIN
    A jeli kto stwierdzi,e potrzebne mu bd zegary to niech si do mnie odezwie,bo mam 3 kpl.

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •