Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [ pozostale] Ogrzewanie w e32 - part 2

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    556
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań

    [ pozostale] Ogrzewanie w e32 - part 2

    Witam.

    Od dawien dawna mam problem z ogrzewaniem w Betce. Chodzi o to, że od jakiegoś czasu można było tylko włączać lub wyłączać ogrzewanie + podgrzewanie szyby. Nie mozna bylo ustawiac i nadal nie mozna temperatury, sily nadmuchu czy kierunku. Od wczoraj nie dziala juz nic. Tylko delikatnie dmucha na przednia szybe... Paruje na potege. Obstawiam miecz. No ale dobra, miecz od nawiewu, ale co sie dzieje z reszta rzeczy, sila, kierunek, temperatura... co i gdzie kombinować ? Rozumiem, ze samemu sie za to nie zabierać ?

    Pozdrówki,
    Marcin

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    69
    Za nagrzewnicą jest jeszcze jak ja to nazywam BLACK BOX... czarna skrzynka z czterema gniazdami:białym, żółtym, zielonym i niebieskim. Elektronika w tej skrzynce jest dosyć mocno rozbudowana - steruje silniczkami krokowymi wykonyjącymi całą pracę klap od nawiewu. Do skrzynki tej podpięty jest miecz oraz panel sterujący. Miecz steruje tylko prędkością obrotową wentylatora nadmuchu - podmień więc panel, a jeżeli to nie poskutkuje to zpstała Ci do wymiany tylko ta skrzynka sterująca. Przy zakupie uważaj: są dwa rodzaje wtyczek: jedne są na wcisk z blokadą a drugie na bolec prowadzący - za żadne skarby nie połączysz jednego z drugim...
    BMW 735 na lato....

    Koła mogą być cztery ale cylindrów musi być pięć...
    >>> A U D I QUATTRO <<<
    Auto na duży śnieg

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    556
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań
    No cóż juz wczesniej wymieniałem panel sterujacy i nic nie pomagalo, tak wiec, kombinacje z klapkami pozostaly, ale nie bawie sie w to sam... oddam do znajomego, znajacego sie troszke...

    Dzieki za pomoc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •