Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: [audio] e38 problem z radiem

  1. #11
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Jeśli masz u siebie subwoofer (albo miałeś i zostawiłeś przewody) to sprawdź czy gdzieś się nie stykają te przewody. Miałem podobną sytuację i końcówka mocy w radiu przegrzewała się i dla bezpieczeństwa sygnał do obu był odcinany. Efekt był taki sam jak u Ciebie - radio działało, mp3 działało, CD działało, ale dźwięku nie było żadnego ;)

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bmw7
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    479
    BMW
    E38 725 tds
    Skąd
    Wejherowo
    Jest tam taka mała przeróbka :]

    Jest moment że działa a moment że wcale nic nie działa i ta kontrolka od radia gaśnie


  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    40
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Legnica
    witam serdecznie, nie chce zaśmiecac forum i zakładac nowego tematu więc pozwolę sobie w tym temacie opisac swój problem. Mianowicie posiadam radio philipsa z nawigacją (nie wiem jaki to model radia ale moje E38 jest z listopada 1999). Radio wogóle nie działa, a nawigacja i TV działa z tym że jest obraz ale nie ma głosu w głośnikach. Jak podłącze słuchawki pod wyjście AUX to jest głos z TV w słuchawkach. Czy problem tkwi w samym radiu czy może to wina jednej z 3 skrzynek, które znajdują się w bagażniku po lewej stronie, a może jeszcze cos innego :059:

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    40
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Legnica
    Hehe :D , proszę moderatorów o wykasowanie mojego wcześniejszego postu żeby nie zaśmiecac niepotrzebnie tematu. Dzisiaj dobrałem się do tunera radiowego Beckera i okazało się, że kostki były odłączone więc nic dziwnego że radio nie działało :] Przy okazji odkryłem że telefon nie działa również z tego samego powodu. Niemiec od którego kupiłem auto powiedział ze wszystko to odłączyli mu w serwisie bo coś rozładowywało mu cały czas akumulator, a oni nie potrafili stwierdzic co więc odłączyli prawie wszystko :| Teraz ja będę musiał dojśc do tego, narazie odłączyłem tylko czytnik navi bo wydaje mi się że silniczek cały czas chodzi. Może ktoś miał podobną sytuacje, jakieś sugestie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •