Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: [ elektryka] Pamiec fotela

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    Jak to co? Ta pamięć w podłokietniku to jest tak jak byś miał w drzwiach. Było to dlatego tak a nie inaczej rozwiązane, że gdy jedną 7emą podróżowało kilku powiedzmy prezesów na zmianę i jeden był niższy a drugi wyższym, to każdy sobie inne ustawienie fotela w pamięć wbijał bo każdy inaczej miejsca na nogi potrzebował.
    ----------- :????? :????? :????? :????? :????? :????? :????? :????? ------------



    Nie prosiłem o wytłumaczenie tej opcji, bo wiem po co jest, tylko nawiązałem do tematu, tzn. czy można w drzwiach dorobić "memory"
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez tgracing
    Nie prosiłem o wytłumaczenie tej opcji, bo wiem po co jest, tylko nawiązałem do tematu, tzn. czy można w drzwiach dorobić "memory"
    Można.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Można
    Krótko, profesjonalnie i na temat. Dziękuję i pozdrawiam :D
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    128
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez cursor
    Problem jest tego typu, że jeśli nie ma kolega pamięci fotela to panel fotela kierowcy może mieć inny, taki jak w prawym fotelu, a wtedy bez jego zmiany pamięci nie dołożysz.
    Panel sterowania szybami w drzwiach kierowcy musi miec na naklejce napis (HIGH), wtedy podlaczajac przycisk memory mamy fotel z pamiecia. Oczywiscie trzeba wziac pod uwage, ze silniczki w fotelu musza byc z opcja pamieci!

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    44
    BMW
    E38 730i
    Skąd
    Białystok
    Witam mam fotele z pamięcią i mam problem z fotelem kierowcy może miał ktoś podobny problem, chodzi o elektryczną regulację oparcia gdy naciskam przełącznik to cały czas tylko wysuwa zagłówek link oparcia drgną na chwilkę w każdej pozycji przełącznika a są 4 góra dół powinna być od zagłówka a przód i tył od pleców. Rozbierałem fotel zmieniłem silniczki z mechanizmami i dalej to samo podejrzewam cały moduł z tymi przyciskami jak myślicie? Oczywiście rozbierałem sam przełącznik ale wszystko siedzi na miejscu styki dobre.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •