Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: [ pozostale] Zakup E65 czy E60 ?

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    833
    BMW
    E38 740IA M60, E39 525d
    Skąd
    Kraków
    Ja wyrażę swoje zdanie, e60 ładniejsze, lepiej się prowadzi, można trochę poszaleć ale do szalenia to najlepsza jest 3 w coupe :D , koszty podobne do e65 przy tych samych silnikach, wiadomo 760 będzie inna bajka. e65 nie do sportowej jazdy tak samo jak e38 po prostu się nie nadaje na ciężkie i za miękko zestrojone zawieszenie automat itd, lepsze niektóre materiały wykończeniowe , przeważnie lepsze wyposażenie, sporo wyższy komfort. Gdybym ja miał wybierać wybrał bym e60 530d w manualu jeździłem tym tydzień i jeździ naprawdę super i pali 9 l ON, a jak ojciec jest już w starszym wieku i nie lubi ostrej jazdy to lepsze będzie e65 , 7er jest jak statek , do przemierzania kilometrów w super luksusie.

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    34
    BMW
    BMW 123D
    Skąd
    Toruń
    zdecydowanie wole e65 3.0d bez porównania jeśli chodzi o wyposażenie
    Przede wszystkim bmw bo jest bardziej wyciszony a facet w wieku 50 lat myślę ze zapracował na pasanie się w luksusie
    Jankes
    ''Pal Gumę Nie Duszę""

  3. #23
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Teraz bym wybrał 535d m-pakiet. Nieduże spalanie do tego koszty utrzymania nie są wysokie. Pazura ma i do tego osiągi bardzo przyjemne. Może coś takiego http://moto.allegro.pl/item117140809..._km_maxxx.html ? (koła do wymiany na ori od M5)

    Mod: uzywaj spacji.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar robert1903
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    510
    BMW
    e38 740iA Alpina
    Skąd
    Łódź
    Dzuda wszystko super ale raczej myślał cenowo 60-70tyś nie 85 :(. Chodź piękna. Ale nie wiem czy taka zbajerzona E60 pasuje do mojego ojca. Może nie wygląda jak dziadek ale jest już facetem wiekowym i dla niego lans to nie podstawa.

  5. #25
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez BOSS
    Cytat Zamieszczone przez robert1903
    E38 to ja biore wiec ojciec nie bd chciał czegoś podobnego. A on jest z tych co wybierają auta "rocznikiem" że niby czym nowsze tym lepsze, wiec lipa ...
    Wszystko fajnie :) ale w tych "nowszych rocznikach" nie ma juz opcji "tanie w utrzymaniu"... ;)
    Dokładnie tak, Diesle są porąbanymi silnikami (wszystkiego multum a wytrzymałość podzespołów denna), w benzynach tyle na grzebali, że dzisiaj tanie naprawy to tylko przy wspomnieniach Golfa II
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar voshon
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    99
    BMW
    e65 745i 2003
    Skąd
    Bytom
    Cytat Zamieszczone przez 525d
    jak ojciec jest już w starszym wieku i nie lubi ostrej jazdy to lepsze będzie e65 , 7er jest jak statek , do przemierzania kilometrów w super luksusie.
    Podpisuję się pod tym "obiema ręcami" :D

    Komfort jazdy pomiędzy 5er a 7er to przepaść ... e65 na 19'' jest o wiele bardziej komfortowym samochodem niż e60 na 16''. A chyba nikogo nie muszę przekonywać, która felga wygląda lepiej na aucie, prawda? ;)
    Locha pali:

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    Cytat Zamieszczone przez voshon
    Komfort jazdy pomiędzy 5er a 7er to przepaść ... e65 na 19'' jest o wiele bardziej komfortowym samochodem niż e60 na 16''. A chyba nikogo nie muszę przekonywać, która felga wygląda lepiej na aucie, prawda?
    a zgadnij która Ci szybciej zawieszenie wykosi na polskich drogach :D pomijając cały komfort. Poza tym jak chcesz porównać już komfort pod względem dławienia drgań to weź porównaj E65 ze zwykłym zawieszeniem i E60 ze zwykłym zawieszeniem - aż tak ogromnej różnicy nie ma, ale E65 z EDC to już inny film.

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar voshon
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    99
    BMW
    e65 745i 2003
    Skąd
    Bytom
    Cytat Zamieszczone przez tiger81
    Cytat Zamieszczone przez voshon
    Komfort jazdy pomiędzy 5er a 7er to przepaść ... e65 na 19'' jest o wiele bardziej komfortowym samochodem niż e60 na 16''. A chyba nikogo nie muszę przekonywać, która felga wygląda lepiej na aucie, prawda?
    a zgadnij która Ci szybciej zawieszenie wykosi na polskich drogach :D pomijając cały komfort. Poza tym jak chcesz porównać już komfort pod względem dławienia drgań to weź porównaj E65 ze zwykłym zawieszeniem i E60 ze zwykłym zawieszeniem - aż tak ogromnej różnicy nie ma, ale E65 z EDC to już inny film.
    Mam porównanie jedynie do e65 z EDC, nie jeździłem na e65 ze zwykłym zawiasem... A co do polskich dróg, to są one w stanie skutecznie i efektywnie załatwić każdy zawias - kwestia czasu :what:
    Locha pali:

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    Cytat Zamieszczone przez voshon
    A co do polskich dróg, to są one w stanie skutecznie i efektywnie załatwić każdy zawias - kwestia czasu
    Zgadza się, z tym że opona niestety dławi ponad 60% drgań i jeśli masz niższy profil to rzecz jasna że zawieszenie musi przejąć tą funkcję. EDC w E65 bardzo ładnie sobie z tym radzi, niestety kosztem samego zawieszenia - jeszcze się o tym przekonasz :D

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar voshon
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    99
    BMW
    e65 745i 2003
    Skąd
    Bytom
    Cytat Zamieszczone przez tiger81
    jeszcze się o tym przekonasz :D
    Całe szczęście, że istnieją alternatywne - poza ASO - sposoby niedrogiej regeneracji EDC :P
    Locha pali:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •