Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Głośniki 165 mm w E32 z przodu

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    ja uważam ,że da się dyskretnie zamontować 16stki w drzwi nawet w tak nie podatnym wnętrzu na przeróbki jak w e32.
    e32 v8 manual

  2. #12
    Z00FY
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez mat
    ja uważam ,że da się dyskretnie zamontować 16stki w drzwi nawet w tak nie podatnym wnętrzu na przeróbki jak w e32.
    Jak możesz dyskretnie zamontować 16 w drzwi ? przecież 16 to nie tweeter.Owszem też bym potrafił zamontować ale po co ciąc i przerabiać boczki, oczywiści masz swoją wizje ja bym tego starej poczciwej e32 nie zrobił. wolał bym do końca życia słuchać M60 niż muzyki z dobrego CA :x

  3. #13
    Z00FY
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez cursor
    Nie ten budżet na takie 13cm. Tutaj musiały by być woofery pokroju JBL GTI lub Infinity Kappa i dorobić do nich budki ok 5l.
    No tak o kwoty sie wszystko rozchodzi, czytałem o profesji i klasie jaką posiada NASA-metr przewodu kosztuje tyle co moje całe CAR AUDIO w E32 :what:

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Mam kolegę w klinice dzwięku i jego e30 miało założone Morele 20cm w seryjnych miejscach z przodu - i grało to fenomenalnie.

    I tak (jeżeli mamy subwoofer) to te głośniki maja przenosić głównie pasmo średniotonowe - więc przenoszenie ich w drzwi moim zdaniem jest bezsensowne - no chyba,że ktoś robi pedantyczny zestaw który przekracza kilkukrotnie wartość e32 ;)

  5. #15
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    I tak (jeżeli mamy subwoofer) to te głośniki maja przenosić głównie pasmo średniotonowe - więc przenoszenie ich w drzwi moim zdaniem jest bezsensowne - no chyba,że ktoś robi pedantyczny zestaw który przekracza kilkukrotnie wartość e32
    Mylisz się. Bas też ma grać z przodu, a dobrze zgrany system przedni i sub spowodują, że nie będziesz słyszał, że sub gra z bagażnika.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Przy miejscach seryjnych (bez robienia zabudowy i wytłumienia) to raczej kick bass.


    Mniejsza z tym - każdy robi jak uważa, każdy ma inny gust i inne finanse ;)

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    widziałem kiedyś zabudowę właśnie w e32 ,która nie niszczyła linii auta i nie odznaczała się specjalnie o taki efekt mi chodzi jeżeli chodzi o 16stki w drzwiach.
    e32 v8 manual

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DoDominik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    503
    BMW
    e32 m30b30 88'
    Skąd
    Kluczbork
    Blog
    9
    Ma ktoś może jakieś foto albo rysunek jak mają wyglądać te MDF'y żeby głośnik 165mm z przodu pasował ?

    ________________________________________

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •