Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: [mechanika] e65 - szarpnięcie podczas hamowania

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    67
    BMW
    BMW
    Skąd
    P-ń
    Panowie...wymiana oleju w skrzyni nic nie pomogła...nadal czuć szarpnięcie:/ no nic wygląda na to, że trzeba się przyzwyczaić:)

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Mi, chociaż objaw mam inny, wymieniają właśnie mechatronikę na próbe - ciekaw jestem jak sie będzie skrzynia sprawować... Chociaż jakoś coś wewnątrz mi mówi że i tak coś nie będzie tak idealnie jak powinno, no ale sie okaże. Mam to za darmo więc warto próbowąć, chociażby z czystej ciekawości :)

  3. #23
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    A próbowaliście od najprostszej i najtańszej rzeczy? Wymiany poduszek skrzyni biegów?
    U mnie skrzynia też była "dość nerwowa" bo nie można powiedzieć, że szarpała jakoś nie przyjemnie itd. Po roku czasu wyszło szydło z worka i zerwała się w końcu któraś z poduszek. Po wymianie skrzynia znów działa sympatycznie :)
    Koszta są na tyle niewielkie, że można zaryzykować ich wymianę. Może być zamiennik mi wsadzili Febi bo tylko takie były pod ręką. Ale podobno bardzo innowacyjną marką w zakresie drgań jest mało znana firma Corteco. Względnie lepszy zamiennik to Lemforder. Nie ważne jaki producent różnice w cenach są niewielkie.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •