Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: opinia e38 728lpg i 3.0

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar 87Joker87
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    20
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Sosnowiec/Białystok

    opinia e38 728lpg i 3.0

    http://moto.allegro.pl/item106954785..._felga_20.html

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13313064

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13463149



    Proszę o kilka słów prawdy co do tych modeli czy ktoś już je wcześniej widział na allegro itp z góry dzięki za wszystkie opinie .........

  2. #2
    1. Wygląda nieźle na fotkach. Środek w ładnym stanie ale raczej odświeżany (albo nowe skóry, albo wymienione fotele), ale to oczywiście nie przeszkadza.

    2. To 3.0 bez gazu a nie 2.8 lpg ;)

    3. Całkiem całkiem ale wiadomo, trzeba obadać na żywo. Troche wydechy nie teges ale to jest do zrobienia jakby Ci nie pasowały.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar 87Joker87
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    20
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Sosnowiec/Białystok
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    1. Wygląda nieźle na fotkach. Środek w ładnym stanie ale raczej odświeżany (albo nowe skóry, albo wymienione fotele), ale to oczywiście nie przeszkadza.

    2. To 3.0 bez gazu a nie 2.8 lpg ;)

    3. Całkiem całkiem ale wiadomo, trzeba obadać na żywo. Troche wydechy nie teges ale to jest do zrobienia jakby Ci nie pasowały.

    No tak właśnie ten numer 1 przypadł mi do gustu bo wygląda interesująco ale to tylko zdjęcia :) co do 2 to wiem ze 3.0 takiego jednego rodzynka znalazłem trochę ta cena nie przemawia do mnie wiec coś tu może być nie tak a jesli chodzi o 3 no tez nie jestem zwolennikiem wydechów w ten sposób montowanych wole jak są pochowane ale myślę że pojadę zobaczyć numer 1 , 3 tylko 2.8 w automacie daje rade co do swojej masy ??

  4. #4
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    tą ostatnią , tak mi się wydaje , że sprzedaje ktoś od nas z forum , poszukaj dobrze ..............

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez 87Joker87
    tylko 2.8 w automacie daje rade co do swojej masy ??
    Nie ma co zaczynać znowu tego tematu. Poczytaj o tym na forum bo było już sporo przepychanek na ten temat ;) Ja Ci powiem że daje rade spokojnie a właściciele większych silników będą zdania że jest za słaby. Najlepiej pojedź, przejedź się i sam oceń czy Ci podpasuje taki silnik.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar 87Joker87
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    20
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Sosnowiec/Białystok
    ok z góry dzieki poszukam poczytam a później jak bedzie możliwość to przetestuje na własnej skórze .. pozdrawiam

  7. #7
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Mi się podoba nr 1 i 3

    Co do silnika 2,8 w automacie.Miałem e39 w takim zestawieniu i bardzo przyjemnie to się poruszało.E38 to znowu nie jest jakaś przepaść w kg więc myślę że nie będzie tak źle jak mówią właściciele 740/750

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    1 lub 3, ze wskazaniem na 3. A silnik 2.8 do normalnej jazdy spokojnie wystarczy

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar malet7
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    521
    BMW
    e65
    Skąd
    "...Katowice miasto Jedno na sto..."
    1. Była już wystawiona jakies 3 miesiące temu (wtedy też szukałem swojej 7),
    generalnie trzeba zobaczyć na zywo wszystkie i wtedy oceniać. Na zdjęciach każda z nich wygląda spoko. Ale też być może do zdjęć i sprzedaży była "specjalnie" przygotowana.
    Ja się naciąłem jadąc do Legnicy z Katowic. Gościu zapewniał ze wszystko OK jest, a sie okazało ze ciekło z silnika, szyba peknieta (nie było widać tego faktu na zdjęciach) lewy słupek w innym miejscu niż prawy i parę jeszcze drobnych niedociągnięć.
    ...z pasji do samochodów, z miłości do BMW...

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar 87Joker87
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    20
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Sosnowiec/Białystok
    Cytat Zamieszczone przez malet7
    1. Była już wystawiona jakies 3 miesiące temu (wtedy też szukałem swojej 7),
    generalnie trzeba zobaczyć na zywo wszystkie i wtedy oceniać. Na zdjęciach każda z nich wygląda spoko. Ale też być może do zdjęć i sprzedaży była "specjalnie" przygotowana.
    Ja się naciąłem jadąc do Legnicy z Katowic. Gościu zapewniał ze wszystko OK jest, a sie okazało ze ciekło z silnika, szyba peknieta (nie było widać tego faktu na zdjęciach) lewy słupek w innym miejscu niż prawy i parę jeszcze drobnych niedociągnięć.


    Tak jakoś ta pierwsza przypadła mi do gustu wiem właśnie najlepiej jechać i zobaczyć co tak naprawdę każde ogłoszenie prezentuje na żywo zobaczymy może aż tak źle nie będzie postaram się w najbliższy weekend zobaczyć przynajmniej tą 1 bo zawsze na wszystko czasu brakuje no ale :) dzięki wielkie za wszystkie opinie itp ... :) :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •